godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Aktualności

Warszawskie Mistrzostwa Szkół Średnich

Reprezentacja XIV LO w koszykówce dziewcząt zajęła III miejsce w Warszawskich Mistrzostwach Szkół Średnich.

  1. Lena Badylak
  2. Natalia Frołow
  3. Barbara Kociszewska
  4. Hanna Kołakowska
  5. Aisha Martin
  6. Iga Śliwska
  7. Maria Zyskowska
  8. Hanna Żebrowska.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Mistrzowie Warszawy

Reprezentacja XIV LO w koszykówce chłopców wygrała Warszawskie Mistrzostwa Szkół Średnich.

  1. Wojciech Borek
  2. Filip Borek
  3. Kacper Chiliński
  4. Piotr Imielski
  5. Szymon Nerek
  6. Antoni Pusz
  7. Jerzy Skawiński
  8. Jakub Tynel
  9. Kamil Witczak
  10. Mateusz Witczak
  11. Karol Woźniak

GRATULUJEMY MISTRZOM WARSZAWY!

POŻEGNANIE


Piotrze, będzie nam Ciebie brakowało -
pogrążona w smutku Społeczność Staszica




Srebrny medal w EGMO 2024

Z ogromną dumą i radością informujemy, że na zakończonej w Gruzji Europejskiej Olimpiadzie Matematycznej Dziewcząt (EGMO) uczennica Staszica Alicja Przybylik (4B) zdobyła srebrny medal.
Ekstremalnie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Wyniki XXXI Olimpiady Informatycznej

Z niesamowitą wprost radością i dumą informujemy, że w zakończonej XXXI Olimpiadzie Informatycznej wśród 8 laureatów I miejsca znalazło się aż 5 uczniów Staszica!!!
Adam Gąsienica-Samek(3A) był 1,
Jan Gwiazda (4A) - 3,
Kajetan Ramsza (4A) - 4,
Robert Soboński (4B) - 5,
a Marcin Rymkiewicz (3C) - 6.
Laureatami II miejsca zostali
Karol Bonat (4C),
Stanisław Lada (2B),
Michał Szeliga (4A),
Tomasz Pływacz (3B)
Jerzy Olkowski (3A).
Laureatami III miejsca zostali
Jeremi Hyska (4B),
Michał Kaźmierczak (3B),
Franciszek Czauderna (3A),
Jakub Biekionis (2C),
Antoni Pusz (2A),
Marcin Krysiak (1C)
Krzysztof Pietrusiak (4A),
a wyróżnionymi finalistami
Marek Kycia (4C),
Jakub Bareja (2C),
Wojciech Firczuk (3B),
Karol Radek (3B)
Aleksander Klik (3C).
Tytuły finalisty uzyskali:
Mateusz Burza (4B)
Maria Dondzik (2B)
Szymon Jackowski (3B)
Wojciech Malinowski (3B)
Mateusz Wesołowski (3B)
Mikołaj Zawisławski (3F)

Adam Gąsienica-Samek, Jan Gwiazda i Kajetan Ramsza będą reprezentowali Polskę na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej IOI 2024, która odbędzie się w dniach 1–8 września 2024​ w Aleksandrii (Egipt​).
Adam Gąsienica-Samek, Marcin Rymkiewicz​, Stanisław Lada​ i Tomasz Pływacz będą reprezentowali Polskę na Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej BOI 2024, która odbędzie się w dniach 3–7 maja 2024​ r. w Wilnie (Litwa).

Najserdeczniej gratulujemy i życzymy kolejnych - równie wielkich i większych - sukcesów!!!

  • 3 z 463