godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Aktualności

Wyniki XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Z ogromną radością informujemy, że tegoroczną Olimpiadę Wiedzy Ekonomicznej wygrał
(zdobył 1 miejsce) uczeń Staszica - Szymon Jackowski (3B),
A Krzysztof Piasecki (4A) zajął miejsce 9.
Obaj zostali laureatami tej Olimpiady.
Tytuł finalisty otrzymali:
Jan Niewiadomski (2E)
Antoni Senkowski (4A)
Filip Krochmalski (2C)
Bardzo, bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

XVIII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

Z satysfakcją informujemy, że w XVIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie laureatkami zostały:
II Miejsce Faustyna Woronowicz (3e)
IV miejsce Julia Sliwinska (3e)
Finalistką została Wiktoria Woronowicz (1f).
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wyniki LXXV Olimpiady Matematycznej

Z niesamowitą radością i dumą informujemy, że wśród 44 laureatów LXXV Olimpiady Matematycznej znaleźli się uczniowie Staszica:
Jeremi Hyska(4B)(II m. - reprezentuje Polskę na IMO);
Jan Gwiazda (4A),
Grzegorz Kaczmarek (3A) (będzie reprezentował Polskę na MEMO),
Stanisław Lada (2B) (będzie reprezentował Polskę na IMO),
Robert Soboński (4B) (rezerwowy na IMO),
Jakub Świcarz (2A) (będzie reprezentował Polskę na MEMO),,
Michał Wolny(1A) (będzie reprezentował Polskę na MEMO),
Krzysztof Pietrusiak (4A)
- wszyscy ex aequo miejsce III,
Kajetan Ramsza (4A),
Tadeusz Rylski (2A) (będzie reprezentował Polskę na Baltic Way),
Michał Kaźmierczak (3B),
Jan Kwieciński (4B),
Gustaw Wenzel (4A),
Andrzej Maroń (4A)
- wszyscy ex aequo miejsce IV.
Stanisław Lada(2B) otrzymał nagrodę im. Andrzeja Mąkowskiego za rozwiązanie zadania 2 finału.
Wiktoria Bazan (3A) będzie reprezentować Polskę na EGMO.

Tytuły finalisty uzyskali:Czyżewski Maksymilian (1A),Ostrowski Tomasz (1A), Łyziak Łucja (1B), Drabikowski Jan (2A), Kowalczyk Stanisław (2A), Michalik Mikołaj (2B), Misterski Aleksander (2B), Różalska Aleksandra (2B), Biekionis Jakub (2C), Bazan Wiktoria (3A), Dorosiński Jan (3A), Figurski Dominik (3A), Gąsienica-Samek Adam (3A), Koziara Anna (3A), Łuczak Antoni (3A), Olkowski Jerzy (3A), Pancewicz Szymon (3A), Wielgolewski Piotr (3A), Firczuk Wojciech (3B), Jaroszewicz Milena (3B), Kaszewska Maria (3B), Pływacz Tomasz (3B), Wesołowski Mateusz (3B), Grzela Wojciech (3C), Hawryluk Jakub (3D), Czubla Dagna (3E), Kłoda Tymon (4A), >Piętka Dominika (4A), Ramut Paweł (4A), Sawicki Mateusz (4A), Stopczyński Bartosz (4A), Szeliga Michał (4A), Święszkowski Jan (4A), Burza Mateusz (4B), Grabowski Krzysztof (4B), Przybylik Alicja (4B), Rak Michał (4B), Szewczyk Tomasz (4B), Skiba Jan (4E), Zieliński Stanisław (4F), Matyka Marcin (4G).

Wszystkim ekstremalnie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!!!

Wyniki eliminacji finałowych XXXVI Olimpiady Filozoficznej

Z wielką radością i dumą informujemy, że w tegorocznych eliminacjach finałowych Olimpiady Filozoficznej tytuł laureata XXXVI OF zdobyli:
1. Michalina Michałowska (4d) - laureatka III miejsca
2. Stanisław Kaflik (3a) - laureat XIV miejsca
3. Michał Wojewnik (1g) - laureat XV miejsca
zaś tytuł finalisty uzyskał Karol Całka z 4g.
Bardzo serdecznie Wam gratulujemy!

Wyniki Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Z ogromną dumą i radością informujemy, że w zakończonej dziś we Wrocławiu Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej uczeń Staszica
Ignacy Jackl (3A) zajął 2 miejsce i jedzie na Olimpiadę Międzynarodową do Brazylii
Ala Przybylik (4B) miejsce 11
Inge Zasowski (3A) miejsce 15 zdobywając tytuł laureata.
Gabriela Ossowska (3C),Jeremi Hyska (4B) i Miłosz Dominiak(4B) zdobyli tytuł finalisty OLM.
Bardzo, bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

  • 2 z 460