godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Rankingi

Ranking „Perspektyw”

W 2022 roku Liceum Staszica trzeci rok z rzędu znalazło się na 1. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących

W 2021 roku Staszic uplasował się na 1. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

W 2020 roku Liceum Staszica zajęło:

  • 1. miejsce w Rankingu Liceów Warszawskich,
  • 2. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

W 2019 roku Staszic uplasował się na 1. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

W 2018 roku Liceum Staszica zajęło:

  • 1. miejsce w Rankingu Liceów Warszawskich,
  • 3. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

W 2016 i 2017 roku Liceum Staszica zajęło:

  • 1. miejsce w Rankingu Liceów Warszawskich,
  • 2. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

W 2015 roku Staszic uplasował się na 1. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

W 2014 roku Liceum Staszica zajęło:

  • 1. miejsce w Rankingu Liceów Warszawskich,
  • 3. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

Staszic w 2012 i 2013 roku uplasował się na:

  • 1. miejscu w Rankingu Liceów Warszawskich,
  • 6. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących.

W roku 2011 zajęliśmy drugie miejsce w Rankingu Liceów Warszawskich oraz dziewiąte w rankingu ogólnopolskim przeprowadzonym przez „Perspektywy”. XIV LO zdobyło nagrodę szkoły dwudziestolecia.

Staszic w 2010 roku uplasował się na pierwszym miejscu w Rankingu Liceów Warszawskich i na dziesiątym miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych.

W roku 2009 zajęliśmy drugie miejsce w Rankingu Liceów Warszawskich oraz trzynaste w rankingu ogólnopolskim przeprowadzonym przez „Perspektywy”.

W roku 2008 zajęliśmy pierwsze miejsce w Rankingu Liceów Warszawskich oraz szóste w rankingu ogólnopolskim przeprowadzonym przez „Perspektywy”.

W roku 2007 w rankingu Perspektyw nasze Liceum zajęło pierwsze miejsce spośród szkół warszawskich oraz dziewiąte w rankingu ogólnopolskim.

W roku 2006 zajęliśmy w rankingu „Perspektyw” pierwsze miejsce spośród liceów warszawskich oraz ósme na arenie ogólnopolskiej.

W roku 2005 zajęliśmy w rankingu „Perspektyw” pierwsze miejsce spośród liceów warszawskich oraz siódme na arenie ogólnopolskiej.

W 2004 roku XIV LO zajęło pierwsze miejsce spośród liceów warszawskich oraz dziewiąte w rankingu ogólnopolskim przeprowadzanym przez „Perspektywy”.

W 2003 roku XIV LO zajęło drugie miejsce spośród liceów warszawskich w rankingu ogólnopolskim przeprowadzanym przez „Perspektywy” (szkoła uplasowała się na 10. miejscu w Polsce).

W 2002 roku XIV LO zajęło pierwsze miejsce spośród liceów warszawskich w rankingu ogólnopolskim przeprowadzanym przez „Perspektywy” (szkoła uplasowała się na 9. miejscu w Polsce).

W 2001 roku nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w rankingu najlepszych liceów warszawskich przeprowadzanym przez „Perspektywy”.

Uczelnią cieszącą się największą popularnością wśród naszych absolwentów jest Politechnika Warszawska. W 2000 r. na 121 kandydatów indeks tej uczelni udało się uzyskać 115 osobom.