Lp. Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna Nazwa zajęć Termin sala
1. matematyka absolwenci pod opieką p. Martysa Koło olimpijskie kl. 1 i 2 piątek 15:00
2. matematyka absolwenci pod opieką p. Martysa Koło olimpijskie kl. 3 i 4 czwartek 15:00
3. matematyka wyładowcy UW + absolwenci koło dla kandydatów rozpocznie się w listopadzie (informacja na stronie)
4. matematyka Wojciech Martys Koło maturalne matex piątek 8:15 - 9:00 211
5. matematyka Gabriel Drąg koło matematyczne kl. II poniedziałek 7.20 - 8.05 211
6. matematyka Zofia Wiśniewska koło matematyczne dla klas 2 niematex wtorek 15:00-15:45 106
7. Matematyka Marek Pawłowski koło matematyczne dla klas 1 niematex Wtorek 7:20-8:05 207
8. j. polski Ewa Juszczak Koło maturalne PR poniedziałek 7.20 - 8.05 206
9. j.polski Beata Danielak Koło maturalne wtorek 13.00-14.00 121
10. biologia Katarzyna Socha koło do olimpiad: ekologicznej; wiedzy o mózgu; weterynaryjnej środa 20 00 (wymiennie co dwa tygodnie) on-line
11. biologia Katarzyna Socha koło do olimpiady wiedzy o żywieniu piątek 21:00 on-line
12. biologia Magdalena Wiśniewska Koło maturalne - zadania wtorek 14:05 - 15:45 209
13. biologia Magdalena Wiśniewska Koło maturalne - teoria piątek 13:00-13:45 209
14. biologia Magdalena Wiśniewska pzygotowanie do Olimpiady Biologicznej piątek 15:00-17:00 223
15. biologia Beata Wanago-Wojtczak koło ekologiczne czwartek 7.20-8.05 223
16. chemia Wiesława Kimizuka koło chemii fizycznej i nieorganicznej wtorek 15:00-15:45 117
17. chemia Edyta Górecka laboratorium olimpijskie wtorek 15:00-17.00 208
18. chemia Joanna Heropolitańska-Janik chemia rozszerzona dla zainteresowanych wtorki 7.25-8.10 105
19. chemia Joanna Heropolitańska-Janik koło żywność-żywienie-zdrowie co drugi poniedziałek 15.50-16.35 105
20. chemia Wiesława Kimizuka, Mikołaj Warda, Piotr Olbryś Koło olimpijskie czwartek 15.00- 16.00 117
21. chemia Agnieszka Kuś Koło maturalne poniedziałki 16.00 - 17.00 209
22. chemia Agnieszka Kuś Laboratorium olimpijskie środa 15.00 - 17.00 115
23. chemia Kacper Paszczyk pod opieką p. Agnieszki Kuś Koło olimpijskie piątek 7.20 - 8.15 117
24. chemia Stefan Twarowski (opieka E.Górecka) Koło chemii organicznej wtorek 15.30 - 16.30 107
25. chemia Mikolaj Ośmiański (opieka E.Górecka) kolo chemii nieorganicznej czwartek 15.00- 16.00 209
26. fizyka Krzysztof Lorek kółko fizyczne olimpijskie dla klas 3 wtorek 15:00 - 17:00 211
27. fizyka Krzysztof Lorek kółko fizyczne olimpijskie dla klas 4 środa 14:05 - 16:35 203
28. fizyka Krzysztof Lorek kółko fizyczne olimpijskie dla klas 1 Czwartek 15.00 - 17:00 211
29. fizyka Anna Jacher-Cebula zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego dla klas 3 poniedziałek 15.00-15.45 211
30. fizyka Włodzimierz Zielicz Koło maturalne; Egzamin próbny z informacją zwrotną Raz w miesiącu piątek 14:00-17:00 209
31. Fizyka Włodzimierz Zielicz Koło olimpijskie klas 4 Czwartek 15:00 - 16:30 209
32. fizyka Sławomir Miernicki kółko fizyczne olimpijskie dla klas drugich poniedziałek 15-16 207
33. fizyka Leszek Gładczuk kółko ciekawych zadań z fizyki środa 16-17 209
34. Astronomia Joanna Bogdanowicz (współprowadzący: Maksymilian Celiński, Bartłomiej Lech, Maciej Pilarczyk, Jakub Wróbel) międzyszkolne koło astronomiczne środa 15-17 211
35. informatyka absolwenci pod opieką p. Joanny Śmigielskiej kolko 1 wtorek 15 214
36. informatyka absolwenci pod opieką p. Joanna Śmigielskiej kolko 2 wtorek 16 209
37. informatyka absolwenci po opieką p. Joanny Śmigielskiej
kolko 3 wtorek 16 214
38. informatyka Adam Gąsienica Samek pod opieką p. Joann Śmigielskiej kolko 4 czwartek 15 214
39. geografia Agata Markowska Koło maturalne poniedziałek; 14:00 - 15:30 206
40. geografia Tomasz Winter koło geograficzne olimpijskie (poziom 0) wtorek 15.15-17.00 126
41. geografia Tomasz Winter koło geograficzne olimpijskie (poziom 0.5) środa 15.15-17.00 126
42. ekonomia Szymon Jackowski pod opieką p. Adama Zmysłowskiego koło ekonomiczne środa 15:50 - 17:00 121
43. biznes i zarządzanie Adam Zmysłowski koło biznes i zarządzanie środa 15:50 - 16:35 120
44. filozofia Agnieszka Świtalska olimpijskie koło filozoficzne piątek 15:00-15:45 204
45. j. niemiecki Anna Kułagowska Koło maturalne środa 15 - 15.45 17
46. język niemiecki Katarzyna Marciniuk koło języka niemieckiego dla klas 1,2,3 poniedziałek 15.45 - 16.30 100
47. język hiszpański Anna Mikos, Małgorzata Gawrzak Koło maturalne środa 14.05-14.50 18
48. j. łaciński Witor Buratyński koło j. łacińskiego wtorek, czwartek; 15:00 - 16:30 122
49. j. chiński Joanna Rong Język chiński Poniedziałek: 15.00 - 15.45 (grupa zaawansowana) 19
50. j. chiński Joanna Rong Język chiński Poniedziałek: 15.45 - 16.30 (grupa początkująca I) 19
51. j. chiński Joanna Rong Język chiński Środa: 15.00 - 15.45 (grupa początkująca II) 19
52. Wf Milena Czekaj Badminton Czwartek 15.00 - 15.45 Hala
53. WF Paweł Białoszewski Koszykówka Wtorek 14.50-16.00 Hala
54. WF Małgorzata Lann Siatkówka poniedziałek 15.00-15.45 S1
55. Wf Martyna Lenkiewicz Sks siatkowka Wtorek 7.15-8.OO Hala
56. Wf Arkadiusz Kaczyński Sks siatkowka czwartek 16-18 . Wtorek 15-16 19
57. wf Sławomir Zarzycki sks siatkowka czwartek 16.00-18.00 sala s2
58. wf Jarosław Jędral sks piłka nożna dziewcząt środa 15:00 - 16:00 sala s2
59. religia Zuzanna Kołakowska-Przybyłek koło biblijne - przygotowanie do konkursów poniedziałek 16:00 - 16:30/środa 17
60. inne Agnieszka Świtalska koło debatanckie poniedziałek 16:30-18:00 105
61. inne Maria Gnojek koło wioślarskie niedziela
62. inne Artur Backiel chór wtorek, czwartek; 15:00 - 16:30 aula
63. inne Jan Amborski koło fotograficzne środa; 15:00 - 16:30 222
64. inne Piotr Dybicz koło brydżowe poniedziałek, środa; 15:00 - 16:00
65. inne Przemysław Zieliński zespół muzyczny poniedziałek 16:00 - 18:00 5
66. inne Elżbieta Iller, Aldona Brzostek Staszic Kurier