godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

(22) 825-13-25
fax. 825-68-99

Olimpiada Matematyczna

Z Ogromną radością informujemy, że wśród 160 laureatów i finalistów zakończonej 72 Olimpiady Matematycznej znalazło się aż 49 uczniów Staszica.

Tytuł Laureata zdobyli:

Marek Zbysiński
Adam Dankowiakowski
Łukasz Łopacki
Miron Hunia
Łukasz Skiba
Marcin Stopka
Piotr Wojtala
Jakub Bartecki
Marcel Chwiałkowski
Jakub Dziura
Tymoteusz Kucharek
Krzysztof Lis
Patryk Michalski
Jakub Słowikowski
Jan Strzeszyński
Artur Wojtuszkiewicz
Dominik Bereżański
Daniela Spurtacz.

Tytuł Finalisty zdobyli:

Jakub Bachurski
Kacper Bal
Daniel Bernatowicz
Bogdan Błędziński
Konrad Czarnecki
Ignacy Gębuś
Krzysztof Głowiński
Piotr Grynfelder
Igor Klimczak
Julian Kwiatkowski
Miłosz Kwiatkowski
Miłosz Matraszek
Adam Naskręcki
Karol Nowohoński
Michał Orżanowski
Mateusz Piekarczyk
Paweł Pielasa
Dawid Ratyński
Jan Roguwski
Kornel Sikora
Krzysztof Sikora
Michał Sobczak
Daniel Soboński
Michał Stawarz
Jerzy Szempliński
Szymon Szmigielski
Artur Walczak
Jan Wangrat
Kacper Wasiak
Jan Zając
Krzysztof Zdon.

Nagrodę im. Andrzeja Mąkowskiego za najlepiej zredagowane poprawne rozwiązanie zadania z finału LXXII Olimpiady Matematycznej otrzymali:

Patryk Michalski (zadanie 5)
Jan Wangrat (zadanie 5).

Niesłychanie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Z ogromną radością informujemy, że w zakończonej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej uczennica Staszica

Alicja Przybylik (1B)

została jej Laureatką.

Ogromnie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Bałtycka Olimpiada Informatyczna

Z ogromną radością informujemy, że na zakończonej Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej uczniowie Staszica

Jan Strzeszyński (2A)

i

Michał Stawarz (2A)

zdobyli złote medale, a

Daniel Soboński (3b)

zdobył medal brązowy.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Olimpiada Chemiczna

Z ogromną radością informujemy, że w zakończonej 67 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Chemicznej uczeń Staszica
Bruno Skoczeń (3F)
zajął miejsce 4 zdobywając tytuł Laureata.

Tytuł Laureata OCh zdobył też
Krzysztof Cembrowski (2D).

Tytuł Finalisty zdobyli:

Zofia Ziemkiewicz (3D),
Stefan Twarowski (2D),
Piotr Płotka (2D),
Krzysztof Kosson (3D),
Daniel Grygorowicz (3E),
Jakub Jurczak (2B),
Wojciech Haponiuk (2D).

Bardzo, bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • 1 z 365