STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

(22) 825-13-25
fax. 825-68-99

16 April 2019

Wyniki XLV Olimpiady Geograficznej

Z radością informujemy, że w zakończonej XLV Olimpiadzie Geograficznej uczniowie Staszica Jan Jagodziński i Dominik Stempień uzyskali tytuł finalisty. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

14 April 2019

Wyniki XXVI Olimpiady Informatycznej

Z ogromną satysfakcją i radością informujemy, że w zakończonej XXVI Olimpiadzie Informatycznej tytuły laureatów zdobyli:

  • Jakub Wasilewski (będzie reprezentować Polskę na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej)
  • Mikołaj Stępiński (będzie reprezentować Polskę na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej)
  • Tymoteusz Wiśniewski
  • Mateusz Cegiełka
  • Jan Strzeszyński (będzie reprezentował Polskę na Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej)
  • Jakub Bachurski
  • Piotr Kępczyński
  • Janusz Partyka
  • Szymon Dominikowski
  • Adrian Górecki
  • Paweł Pilarski
  • Antoni Wiśniewski
  • Kamil Jonak
  • Antoni Puch
  • Maksymilian Grochowski.

Tytuł wyróżnionego finalisty zdobyli:

  • Dominik Wawszczak
  • Grzegorz Kopania
  • Jonasz Aleszkiewicz
  • Grzegorz Gruza
  • Krzysztof Rymski.

Finalistami zostali:

  • Jakub Bedełek
  • Bartłomiej Cieślar
  • Witold Drzewakowski
  • Alicja Kluczek
  • Jędrzej Olkowski
  • Joanna Wojciechowska.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

14 April 2019

Wyniki VII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

Miło nam poinformować, że laureatami VII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego zostali Marta Resiak z kl. 1F (laureatka 5. miejsca) oraz Kacper Lewandowski z kl. 2A (laureat 6. miejsca). Serdecznie gratulujemy!

14 April 2019

Wyniki XXXI Olimpiady Filozoficznej

Z dumą informujemy, że w XXXI Olimpiadzie Filozoficznej laureatami zostali:

  1. Miriam Lipniacka 3b - laureatka 2. miejsca i zwyciężczyni eliminacji do XXVII Międzynarodowej Olimpiady Filozoficznej w Rzymie
  2. Patryk Michalski 1a
  3. Mateusz Perlik 2c
  4. Antoni Janowski 3a

Tytuł finalisty uzyskali:

  1. Marta Korpacz 2b
  2. Mateusz Kosson 2f
  3. Jakub Terlikowski 2h
  4. Agata Nawacka 3c
  5. Anna Harasimiuk 3e

Serdecznie gratulujemy!

  • 2 z 371