godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

(22) 825-13-25
fax. 825-68-99

Wspomnieniowy numer poświęcony Pani Profesor Ewie Macias

Wiadomość o śmierci Pani prof. Ewy Macias napełniła nas ogromnym smutkiem i stworzyła pustkę, której niczym nie da się zapełnić...


Pragniemy ocalić to, co kryje się we wspomnieniach wielu osób - Jej przyjaciół, współpracowników, wychowanków. Dlatego chcemy uczcić pamięć Pani Profesor wspomnieniowym numerem czasopisma – złożonym z wypowiedzi uczniów, absolwentów, nauczycieli.


Wszystkich, którzy chcieliby podzielić się jakąś historią, migawką pamięci, anegdotką, prosimy o wysyłanie swoich tekstów do 15 kwietnia na nasz adres: kurier@staszic.waw.pl

Zastrzegamy możliwość ich redakcji lub skrócenia.

Redakcja Staszic Kuriera

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Z wielką radością informujemy, że

    Rafał Kalisz  (3F)

został finalistą XLVI Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Z wielką radością pragniemy poinformować, że do finału Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zakwalifikowali się:

  • Joasia Wojciechowska
  • Mateusz Polakowski.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Gratulacje dla naszych Filozofów!

Z niezwykłą satysfakcją informujemy, że wśród finalistów XXXII Olimpiady Filozoficznej znalazło się aż 8 osób ze Staszica:


        Grzegorz Rzepka (1e3)
        Felicja Warno (2f)
        Zuzanna Paluchowska (2g)
        Marta Korpacz (3b)
        Zofia Ponulak (3d)
        Antonina Białek (3e)
        Mateusz Kosson (3f)
        Agnieszka Mankiewicz (3g)


Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! 

Gratulujemy finalistom Olimpiady Matematycznej!

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że wśrórd 132 uczestników zakwalifikowanych do finału LXXI Olimpiady Matematycznej znalazło się aż 40 uczniów Staszica:


Jakub Baranowski
Aleksander Bosek
Wiktor Chmielewski
Adam Dankowiakowski
Jan Dobrakowski
Ignacy Gębuś
Maciej Giembicki
Michał Grudzień
Piotr Grynfelder
Stanisław Hauke
Miron Hunia
Szymon Jakubicz
Tymoteusz Kucharek
Kacper Lewandowski
Łukasz Łopacki
Jan Małaśnicki
Marcelinka Marjankowska
Ryszard Janusz Markowski
Adam Naskręcki
Michał Orżanowski
Krzysztof Ostrowski
Ania Pawłowska
Paweł Pielasa
Jakub Piotrowicz
Antoni Puch
Kornel Sikora
Jakub Słowikowski
Szymon Szmigielski
Michał Szwej
Julia Śladowska
Mikołaj Wasiak
Dominik Wawszczak
Antoni Wiśniewski
Joasia Wojciechowska
Piotr Wojtala
Artur Wojtuszkiewicz
Mateusz Wróblewski
Marcel Zawadzki
Marek Zbysiński
Mikołaj Znamierowski


Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

  • 2 z 390