godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

(22) 825-13-25
fax. 825-68-99

XXXIII Olimpiada Filozoficzna

Z ogromną radością  informujemy, że w XXXIII Olimpiadzie Filozoficznej tytuł laureata zdobyli uczniowie Staszica:

Marianna Wesołowska 3f (laureatka 6. miejsca)
Zuzanna Paluchowska 3g (laureatka 9. miejsca)
Michał Stachurski 2a
Grzegorz Rzepka 2E

Tytuł finalistki zdobyła Daria Wieczorek z 1d.

Serdeczne gratulacje! Życzymy dalszych sukcesów!

70 Olimpiada Fizyczna

Z radością informujemy, że w zakończonej 70 Olimpiadzie Fizycznej uczniowie Staszica zdobyli tytuły (na 80 tytułów laureata i finalisty łącznie):

laureata:

Miłosz Matraszek   3a
Jakub Wróbel       3g
Patryk Michalski   3a

finalisty:

Jakub Bachurski       3a
Domiminik Bereżański  3a
Jerzy Gamdzyk         3a
Jakub Grynfelder      3a
Mikołaj Jabłoński     3g
Julian Kwiatkowski    3b
Łukasz Łopacki        3a
Maciej Mioduszewski   3a
Szymon Niewadzi       2b
Piotr Okniński        3g
Wojciech Rzepliński   3g
Jacek Załęski         2b

XLVII Olimpiada Historyczna

Z ogromną radością informujemy, że uczeń Staszica Oliwier Krajewki z klasy III E został laureatem XLVII Olimpiady Historycznej 2020/2021.

Serdecznie gratulujemy!

XXVIII Olimpiada Informatyczna

Z ogromną radością i dumą informujemy, że w zakończonej XXVIII Olimpiadzie Informatycznej, wśród 104 jej uczestników którzy zostali laureatami i finalistami, uczniowie Staszica zostali

laureatami  I stopnia

Jan Strzeszyński
Daniel Soboński

laureatami II stopnia

Michał Stawarz
Jakub Bachurski
Jakub Dziura

laureatami III stopnia

Jacek Muszyński
Paweł Pilarski
Dawid Ratyński
Dominik Wawszczak
Bogdan Błędziński
Mikołaj Bulge
Jakub Kaszycki
Hubert Wasilewski
Tymoteusz Kucharek
Marek Zbysiński
Piotr Grynfelder

wyróżnionymi finalistami

Tomasz Kwiatkowski
Jakub Bartecki
Paweł Mroziuk

finalistami

Piotr Pływacz
Wiktoria Rozkosz
Jakub Bereza
Jakub Trzykowski
Andrzej Gwiazda
Jonasz Aleszkiewicz
Ignacy Gębuś
Adam Dankowiakowski
Krzysztof Sikora
Mateusz Sawicki
Stanisław Leleń.

Ogromnie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XXXIII Olimpiada Filozoficzna

Z przyjemnością informujemy, że do tegorocznych eliminacji finałowych XXXIII Olimpiady Filozoficznej zakwalifikowali się:

Daria Wieczorek 1d,
Michał Stachurski 2a4,
Grzegorz Rzepka 2e3,
Marianna Wesołowska 3f,
Zuzanna Paluchowska 3g.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

  • 1 z 408