Sukcesy uczniów rok 2016/2017

Olimpiada Matematyczna

Laureaci

  1. Łukasz Kamiński 2a
  2. Jakub Kubacki 3a
  3. Jan Lebioda 3a
  4. Michał Siennicki 2b
  5. Jadwiga Agnieszka Czyżewska 2a
  6. Stanisław Strzelecki 2a

Finaliści

  1. Mikołaj Tymon Bárdos 1a
  2. Grzegorz Gruza 1a
  3. Tomasz Kiełbasa 1b
  4. Bartłomiej Lewandowski 1b
  5. Tuan Anh Tran 1b
  6. Michał Gliński 2a
  7. Daniel Murawski 2a
  8. Rafał Szlendak 2a
  9. Kajetan Vogtt 2a
  10. Maciej Wojtala 2a
  11. Jakub Grudzień 2b
  12. Piotr Jasiński 2b
  13. Tomasz Nowak 2b
  14. Jan Szyszko 2b
  15. Małgorzata Maria Rojek 2d
  16. Dawid Biadun 3a
  17. Jan Kożuszek 3a
  18. Artur Puzio 3a
  19. Konstanty Subbotko 3a
  20. Filip Tokarski 3a
  21. Jan Bednarski 3b
  22. Jakub Dewiszek 3b
  23. Witalis Domitrz 3b
  24. Tomasz Grześkiewicz 3b
  25. Iwona Kotlarska 3b
  26. Jan Olkowski 3b
  27. Zbigniew Przygoda 3b
  28. Karol Szostek 3b
  29. Magdalena Maria Szybka 3d

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Michał Siennicki 2b – srebny medal na XI Środkowoeuropejskiej Olimpiadzie Matematycznej
  2. Łukasz Kamiński 2a - XI Środkowoeuropejska Olimpiada Matematyczna, Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna (był rezerwowym)

Na XI Środkowoeuropejskiej Olimpiadzie Matematycznej w klasyfikacji drużynowej drużyna polska zdobyła złoty medal.

W skład polskiej delegacji na XXVIII Zawody Matematyczne Państw Bałtyckich weszli
Jadwiga Czyżewska 2a i Stanisław Strzelecki 2a.

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Finaliści

  1. Arkadiusz Dagiel 2d
  2. Michał Kościuszko 2d
  3. Tomasz Trzeciak 2f

Olimpiada Fizyczna

Finaliści

  1. Marcin Augustynowicz 1b
  2. Jan Kożuszek 3a
  3. Jan Lebioda 3a
  4. Piotr Sotniczuk 3f
  5. Jerzy Teisseyre 3a

Olimpiada Z Astronomii I Astrofizyki

Laureaci

  1. Zbigniew Przygoda 3b

Olimpiada Chemiczna

Laureaci

  1. Maksymilian Głowacki 3d
  2. Jakub Pytlos 3d
  3. Anna Kotańska 2d

Finaliści

  1. Agata Janczak 3d
  2. Michał Kościuszko 2d
  3. Artur Trębski 2d

Olimpiada Informatyczna

Laureaci

  1. Jan Olkowski 3b – I miejsce
  2. Stanisław Strzelecki 2a – I miejsce
  3. Artur Puzio 3a – II miejsce
  4. Jan Lebioda 3a – II miejsce
  5. Paweł Pawlik 2b – II miejsce
  6. Michał Siennicki 2b – III miejsce
  7. Stanisław Szcześniak 2a – III miejsce
  8. Jakub Kubacki 3a – III miejsce

Finaliści z wyróżnieniem

  1. Iwona Kotlarska 3b
  2. Mateusz Cegiełka 1g
  3. Tomasz Nowak 2b
  4. Karol Górski 2a
  5. Jakub Bartmiński 3c

Finaliści

  1. Małgorzata Biegała 2c
  2. Witalis Domitrz 3b
  3. Michał Gliński 2a
  4. Adrian Górecki 1g
  5. Tomasz Grześkiewicz 3b
  6. Łukasz Kamiński 2a
  7. Robert Laskowski 3a
  8. Konstanty Subbotko 3a
  9. Kuba Krawczyk 2c
  10. Maciej Walczak 3c

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Stanisław Strzelecki 2a – złoty medal na Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej, srebny medal na Olimpiadzie Informatycznej Krajów Europy Środkowej (CEOI), srebny medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej
  2. Jan Olkowski 3b – srebny medal na Olimpiadzie Informatycznej Krajów Europy Środkowej, (CEOI), brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej

Olimpiada Biologiczna

Laureaci

  1. Aleksandra Janowska 3d
  2. Bartłomiej Rymsza 2d

Brytyjska Olimpiada Biologiczna (British Biology Olympiad)

  1. Aleksandra Janowska 3d – złoty medal

Olimpiada Wiedzy O Żywieniu I Żywności

Finaliści

  1. Aleksandra Misarko 1h

Olimpiada Języka Angielskiego

Laureaci

  1. Jan Kożuszek 3a

Finaliści

  1. Jan Polaczek 3e

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Laureaci

  1. Karol Patejuk 3e – II miejsce

Olimpiada Filozoficzna

Finaliści

  1. Paulina Kaczyńska 2a

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Laureaci

  1. Aleksandra Dagil 2f

Finaliści

  1. Jan Kruszewski 3b

Olimpiada Przedsiębiorczości I Zarządzania

Finaliści

  1. Aleksandra Dagil 2f

Olimpiada Wiedzy O Polsce I Świecie Współczesnym

Finaliści

  1. Mateusz Glinka 1d

Turniej Młodych Fizyków

Drużyna zdobyła złoty medal na Turnieju Międzynarodowym

  1. Marcin Augustynowicz 1b (kapitan drużyny)
  2. Bartłomiej Lewandowski 1b

Konkurs Neurobiologiczny „Brain Bee ”

Organizowany przez Polskie Towarzystwo Przyrodników im. Kopernika oraz Koło Naukowe Neuronus przy Instytucie Zoologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Finaliści

  1. Piotr Jędryszek 2d

XXIII Konkurs Fizyczny Pw I Mko

Laureaci

  1. Michał Maszkowski 1d

Finaliści z wyróżnieniem

  1. Marcin Pruszczyk 3a
  2. Piotr Sotniczuk 3f
  3. Marek Wesołowski 2c

Finaliści

  1. Marcin Augustynowicz 1b
  2. Rafał Błaszkiewicz 3e
  3. Olaf Czerwiński 3b
  4. Witalis Domitrz 3b
  5. Jakub Filipek 1c
  6. Maksymilian Głowacki 3d
  7. Karol Górski 2a
  8. Paulina Kaczyńska 2a
  9. Łukasz Kamiński 2a
  10. Bartosz Kościanek 3c
  11. Jan Kożuszek 3a
  12. Stanisław Małkowski 3e
  13. Paweł Morgen 2b
  14. Zbigniew Przygoda 3b
  15. Adam Solawa 2b

Powszechny Internetowy Konkurs Dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka

Zorganizowany przez wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

Laureaci

  1. Stanisław Gajda 2b
  2. Piotr Kram 2b
  3. Michał Siennicki 2b

Finaliści z wyróżnieniem

  1. Paweł Pawlik 2b

Finaliści

  1. Jan Olkowski 3b
  2. Paweł Morgen 2b
  3. Piotr Czernecki 3b
  4. Ryszard Banecki 3b

XXXII Konkurs Chemiczny Wydział Chemiczny PW

Laureaci

  1. Maksymilian Głowacki 3d – II miejsce

Finaliści z wyróżnieniem

  1. Łukasz Adamowicz 1d

Finaliści

  1. Bartosz Godlewski 1b
  2. Artur Trębski 2d
  3. Michał Kościuszko 2d
  4. Anna Kotańska 2d
  5. Andrzej Sikorski 1d
  6. Mikołaj Podolecki 1h
  7. Jan Sobieraj 2d
  8. Katarzyna Giemza 2d
  9. Dominika Tomczyk 1h

Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Finaliści

  1. Zuzanna Magdalena Milewska 1d
  2. Paweł Morgen 2b

Sukcesy uczniów rok 2015/2016

Olimpiada Matematyczna

Finaliści:

  1. Paweł Czyż 3a
  2. Michał Bączyk 3a
  3. Tomasz Kościuszko 3a
  4. Ewa Wieczorek 3a
  5. Kamila Śledź 3a
  6. Piotr Mitosek 3a
  7. Marcin Pracki 3a
  8. Krzysztof Wyszomirski 3a
  9. Adam Jabłonowski 3b
  10. Igor Dolecki 2a
  11. Tomasz Grześkiewicz 2b
  12. Krzysztof Kacprzyk 2b
  13. Łukasz Kamiński 1a
  14. Piotr Kram 1b
  15. Jan Olkowski 2b
  16. Paweł Pawlik 1b
  17. Artur Puzio 2a
  18. Michał Siennicki 1b
  19. Stanisław Strzelecki 1a
  20. Jerzy Teisseyre 2a
  21. Michał Prończuk 3a

Laureaci:

  1. Adam Klukowski 3a
  2. Jan Tabaszewski 3a
  3. Wiktoria Kośny 3a
  4. Leszek Sołdan 3a
  5. Marcin Korona 3b
  6. Jakub Perlin 3b
  7. Radek Kusek 3b
  8. Jakub Kubacki 2a
  9. Jan Lebioda 2a

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Adam Klukowski 3a - Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna, Złoty medal na ogólnoświatowym konkursie "Rumuński Mistrz Matematyki"
  2. Wiktoria Kośny 3a - Srebrny medal na Europejskiej Olimpiadzie Matematycznej Dziewcząt
  3. Leszek Sołdan 3a - Brązowy medal w ogólnoświatowym konkursie "Rumuński Mistrz Matematyki"
  4. Jan Lebioda 2a - Środkowoeuropejska Olimpiada Matematyczna

Olimpiada Fizyczna

Finaliści

  1. Michał Bączyk 3a
  2. Radost Waszkiewicz 3b
  3. Frederic Grabowski 3b
  4. Maciej Bartczak 3b
  5. Marcin Bąk 3f
  6. Michał Filipiuk 3c
  7. Marcin Pilipiuk 3f
  8. Maciej Jabłoński 3a
  9. Łukasz Popek 3b
  10. Grzegorz Rypeść 3b
  11. Jeremi Miller 3e
  12. Jan Kożuszek 2a

Laureaci

  1. Paweł Czyż 3a

Olimpiada Informatyczna

Finaliści

  1. Wiktoria Kośny 3a
  2. Robert Laskowski 2a
  3. Konstanty Subbotko 2a
  4. Iwona Kotlarska 2b
  5. Artur Puzio 2a

Laureaci

  1. Jan Tabaszewski 3a
  2. Tomasz Kościuszko 3a
  3. Cyryl Waśkiewicz 3b
  4. Michał Siennicki 1b
  5. Igor Dolecki 2a
  6. Jakub Bartmiński 2b
  7. Jan Olkowski 2b
  8. Tomasz Nowak 1b
  9. Tomasz Grześkiewicz 2b
  10. Jan Lebioda 2a
  11. Stanisław Strzelecki 1a
  12. Stanisław Szcześniak 1a

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Stanisław Szcześniak 1a - Bałtycka Olimpiada Informatyczna, srebrny medal

Olimpiada Chemiczna

Finaliści

  1. Karolina Gumiężna 3d
  2. Kacper Kisiel 3d
  3. Antonina Ślubowska 3d
  4. Magda Szybka 2a
  5. Jakub Pytlos 2d

Laureaci

  1. Adam Klukowski 3a
  2. Ewa Wieczorek 3a
  3. Maksymilian Głowacki 2d

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Adam Klukowski 3a - Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna

Olimpiada Biologiczna

Finaliści

  1. Michał Wojewódzki 3f

Laureaci

  1. Aleksandra Janowska 2d

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Aleksandra Janowska 2d - Międzynarodowa Olimpiada Biologiczna

Olimpiada Astronomiczna

Finaliści

  1. Zbigniew Przygoda 2b

Laureaci

  1. Cyryl Waśkiewicz 3b

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Cyryl Waśkiewicz 3b - Międzynarodowa Olimpiada Astronomiczna

Olimpiada Ekonomiczna

Laureaci

  1. Jakub Grohmann 3e
  2. Rafał Kamiński 3e

Olimpiada Języka Angielskiego

Finaliści

  1. Jakub Bartmiński 2b
  2. Kalina Spławska 1d

Laureaci

  1. Jakub Perlin 3b

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Finaliści

  1. Wiktoria Kośny 3a
  2. Jakub Perlin 3b
  3. Jakub Bartmiński 2b

Laureaci

  1. Kamila Śledź 3a

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Kamila Śledź 3a - Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyczna

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Finaliści

  1. Karol Patejuk

Olimpiada Przedsiębiorczości

Laureaci

  1. Rafał Kamiński 3e

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Finaliści

  1. Albert Bagieński 3e

Laureaci

  1. Jakub Grohmann 3e
  2. Rafał Kamiński 3e

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finaliści

  1. Antoni Łukaszewicz 3d

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Finaliści

  1. Albert Bagieński 3f
  2. Weronika Sochacka 3f

Laureaci

  1. Oliwia Gadomska 3e

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Finaliści

  1. Filip Rychlik 3e

Turniej Młodych Fizyków

Laureaci

  1. Izabela Żebrowska(Zakwalifikowana na zawody międzynarodowe)
  2. Jakub Ogonowski(Zakwalifikowany na zawody międzynarodowe)
  3. Jakub Pazio(Zakwalifikowany na zawody międzynarodowe)

Konkurs Prac Młodych Naukowców UE (EUCYS)

Laureaci

  1. Jadwiga Czyżewska 3a(Zakwalifikowana na zawody międzynarodowe)




Sukcesy uczniów rok 2014/2015

Olimpiada Matematyczna

Finaliści

  1. Michał Bączyk 2a
  2. Magdalena Grabowska 3b
  3. Frederic Grabowski 2b
  4. Tomasz Grześkiewicz 2b
  5. Marcin Korona 2b
  6. Tomasz Kościuszko 2a
  7. Wiktoria Kośny 2a
  8. Jakub Kubacki 1a
  9. Radek Emanuel Kusek 2b
  10. Jan Marucha 3b
  11. Duc Vu Minh 2a
  12. Piotr Bartosz Mitosek 2a
  13. Mateusz Ogrodziński 3b
  14. Daniel Oklesiński 3b
  15. Michał Prończuk 2a
  16. Artur Puzio 2a
  17. Jacek Rutkowski 3a
  18. Jan Tabaszewski 2a
  19. Hai Robert Dinh Viet 3b
  20. Radost Waszkiewicz 2b
  21. Marek Zbysiński 3b

Laureaci

  1. Konrad Jan Paluszek 3a
  2. Adam Klukowski 2a
  3. Mikołaj Leonarski 3a
  4. Leszek Sołdan 2a
  5. Konrad Majewski 3a
  6. Michał Zawalski 3a
  7. Jakub Ochnik 2a
  8. Stanisław Frejlak 3b
  9. Adam Nałęcz - Jawecki 3a
  10. Piotr Godlewski 3a
  11. Damian Czarnecki 3b

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Adam Klukowski 2a złoty medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej oraz II miejsce w Czesko-Polsko -Słowackich Zawodach Matematycznych
  2. Mikołaj Leonarski 3a srebrny medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej oraz VII miejsce w Czesko-Polsko -Słowackich Zawodach Matematycznych
  3. Konrad Jan Paluszek 3a brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej
  4. Leszek Sołdan 2a złoty medal na IX Środkowoeuropejskiej Olimpiadzie Matematycznej

Olimpiada Fizyczna

Finaliści

  1. Michał Bączyk 2a
  2. Kamil Fedorowicz 3e
  3. Antoni Hanke 3b
  4. Mateusz Janowski 3e
  5. Marcin Korona 2b
  6. Konrad Majewski 3a
  7. Mateusz Ogrodziński 3b
  8. Stanisław Rządkowski 3d
  9. Leon Zaporski 3a

Laureaci

  1. Jan Marucha 3b
  2. Adam Nałęcz - Jawecki 3a
  3. Maciej Bartczak 2b

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Jan Marucha 3b brązowy medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej

Olimpiada Informatyczna

Finaliści

  1. Bartłomiej Wróblewski 3c
  2. Paweł Solecki 3c
  3. Robert Laskowski 1a
  4. Adam Klukowski 2a
  5. Jakub Romanowski 2e

Laureaci

  1. Konrad Paluszek 3a
  2. Katarzyna Kowalska 3a
  3. Michał Zawalski 3a
  4. Jan Tabaszewski 2a
  5. Artur Puzio 1a
  6. Konrad Majewski 3a
  7. Marek Zbysiński 3b
  8. Tomasz Grześkiewicz 1b
  9. Jan Olkowski 1b
  10. Tomasz Kościuszko 2a
  11. Wiktoria Kośny 2a

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Konrad Paluszek 3a srebrny medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Informatycznej oraz brązowy medal na Olimpiadzie Informatycznej Krajów Europy Środkowej (CEOI)
  2. Artur Puzio 1a I miejsce, główny zwycięzca, złoty medal na Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej
  3. Jan Tabaszewski 2a złoty medal na Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej
  4. Tomasz Grześkiewicz 1b srebrny medal na Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej

Olimpiada Chemiczna

Finaliści

  1. Aleksandra Gos 3d
  2. Ewa Wieczorek 2a

Laureaci

  1. Grzegorz Chmielewski 3d
  2. Jakub Brześkiewicz 3e
  3. Bartłomiej Banaś 3d
  4. Adam Klukowski 2a

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Finaliści

  1. Marcin Bąk 2f
  2. Paweł Czyż 2a

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Finaliści

  1. Adam Nałęcz - Jawecki 3a
  2. Antoni Hanke 3b
  3. Anna Basaj 3b
  4. Damian Czarnecki 3b
  5. Klaudia Szymańska 3d

Laureaci

  1. Stanisław Frejlak 3b
  2. Katarzyna Kowalska 3a
  3. Anna Zaręba 3a
  4. Anna Woźnica 3b

Olimpiady Międzynarodowe

  1. Stanisław Frejlak 3b srebrny medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Lingwistycznej
  2. Katarzyna Kowalska 3a srebrny medal na Międzynarodowej Olimpiadzie Lingwistycznej

Olimpiada Astronomiczna

Finaliści

  1. Stanisław Rządkowski 3d

Olimpiada Teologii Katolickiej

Finaliści

  1. Marcin Klucznik 3f

Olimpiada Języka Angielskiego

Finaliści

  1. Michał Smycz 2e
  2. Tomasz Skrzypczak 3a

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Laureaci

  1. Maksymilian Jabłecki 3c

Olimpiada Języka Łacińskiego

Finaliści

  1. Daniel Oklesiński 3b

Laureaci

  1. Krzysztof Polak 2d

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Finaliści

  1. Karol Patejuk 1e

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Finaliści

  1. Albert Bagieński 2e
  2. Oliwia Gadomska 2e
  3. Karol Šnapko 3d
  4. Radosław Mystek 3b

Laureaci

  1. Jakub Grohmann 2e

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Laureat

  1. Karol Šnapko 3d

Olimpiada Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy

Finaliści

  1. Paweł Strzelczyk 2f
  2. Adam Urbański 2c

Olimpiada Filozoficzna

Laureaci

  1. Filip Tokarski 1a
  2. Michał Pawłowski 3f

Finaliści

  1. Marta Frejlak 1f
  2. Jacek Rutkowski 3a
  3. Radosław Mystek 3b

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finaliści

  1. Antoni Łukaszewicz 2d
  2. Andrzej Gruza 3d

Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu

Finaliści

  1. Andrzej Gruza 3d

Ogólnopolska Olimpiada Tematyczna Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…

Finaliści

  1. Klaudia Błachnio 1d

Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej (EUCYS)

  1. Michał Bączyk - klasa 2a I miejsce w Polsce i I nagroda w zawodach międzynarodowych
  2. Paweł Czyż - klasa 2a I miejsce w Polsce i I nagroda w zawodach międzynarodowych

Turniej Młodych Fizyków

Drużyna zajęła I miejsce w Polsce i zdobyła złoty medal na zawodach międzynarodowych:

W skład drużyny wchodzili:

  1. Anna Wald - Kapitan 3b
  2. Radost Waszkiewicz 2b
  3. Frederic Grabowski 2b
  4. Bartłomiej Marchliński 1c

Sukcesy uczniów rok 2013/2014

Olimpiada Matematyczna

Finaliści

  1. Prończuk Michał 1a
  2. Tabaszewski Jan 1a
  3. Bączyk Michał 1a
  4. Kośny Wiktoria 1a
  5. Mitosek Piotr 1a
  6. Ochnik Jakub 1a
  7. Grabowski Frederic 1b
  8. Czarnecki Damian 2b
  9. Rutkowski Jacek 2a
  10. Godlewski Piotr 2a
  11. Majewski Konrad 2a
  12. Nałęcz-Jawecki Adam 2a
  13. Pilat Zuzanna 3a
  14. Cichomski Stanisław 3a
  15. Jabłoński Wojciech 3a
  16. Radek Kasper 3a
  17. Citko Albert 3b
  18. Pawlus Maciej 3b
  19. Siennicka Katarzyna 3a
  20. Supeł Jakub 3b

Laureaci

  1. Kaszuba Karol 3b
  2. Leonarski Mikołaj 2a
  3. Klukowski Adam 1a
  4. Paluszek Konrad Jan 2a
  5. Skorupski Jakub 3b
  6. Zakrzewski Krzysztof 3b
  7. Głodkowski Damian 2b
  8. Frejlak Stanisław 2b
  9. Sołdan Leszek 1a
  10. Oklesiński Daniel 2b
  11. Zawalski Michał 2a

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Kaszuba Karol 3b
  2. Mikołaj Leonarski 2a

Olimpiada Fizyczna

Finaliści

  1. Brzęczkowski Przemysław 3e
  2. Falkowski Piotr 3a
  3. Fila Mateusz 3d
  4. Pawlus Maciej 3b
  5. Pieniący Karol 3e
  6. Wiencław Paweł 3a
  7. Zwoliński Maciej 3a
  8. Czyż Paweł 1a
  9. Rządkowski Wojciech 2d
  10. Kalinowski Marcin 2b
  11. Domański Łukasz 2e

Laureaci

  1. Supeł Jakub 3b
  2. Chlebicki Andrzej 3a
  3. Marucha Jan 2b

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Supeł Jakub 3b

Olimpiada Informatyczna

Finaliści

  1. Kośny Wiktoria 1a
  2. Solecki Paweł 2c
  3. Wróblewski Bartłomiej 2c
  4. Bujak Jakub 2e
  5. Radek Kasper 3a
  6. Pilat Zuzanna 3a
  7. Stanecki Jakub 3a

Laureaci

  1. Citko Albert 3b
  2. Jabłoński Wojciech 3a
  3. Tabaszewski Jan 1a
  4. Paluszek Konrad 2a
  5. Zbysiński Marek 2b
  6. Kaszuba Karol 3b
  7. Zawalski Michał 2a
  8. Kowalska Katarzyna 2a
  9. Skorupski Jakub 3b
  10. Trzaskowski Adam 3a
  11. Kościuszko Tadeusz 1a

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Citko Albert 3b

Olimpiada Chemiczna

Finaliści

  1. Kober Radosław 3d
  2. Kowalczyk Dawid 3d
  3. Juda Emilia 3f

Laureaci

  1. Łyczek Wojciech 3d
  2. Łabuz Adrianna 3d
  3. Chmielewski Grzegorz 2d
  4. Banaś Bartłomiej 2d
  5. Jastrzębiowska Katarzyna 3d
  6. Brześkiewicz Jakub 2e
  7. Klukowski Adam 1a

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Łyczek Wojciech 3d

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Finaliści

  1. Bąkowski Antoni 3b
  2. Trybulski Łukasz 2b

Laureaci

  1. Kowalska Katarzyna 2a
  2. Czechowski Przemysław 3b
  3. Czarnecki Damian 2b
  4. Trzaskowski Adam 3a

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Kowalska Katarzyna 3a

Olimpiada Języka Angielskiego

Finaliści

  1. Ogrodziński Mateusz 2b
  2. Markiewicz Maciej 3a
  3. Skrzypczak Tomasz 2a

Laureaci

  1. Juda Emilia 3f

Olimpiada Języka Francuskiego

Laureaci

  1. Suchecka Weronika 2d

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Laureaci

  1. Radek Michał 3e

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Laureaci

  1. Kazaniecki Michał 3e

Finaliści

  1. Pawlus Maciej 3b

Olimpiada Filozoficzna

Finaliści

  1. Mazurek Joanna 3d
  2. Rutkowski Jacek 2a

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Finaliści

  1. Grohmann Jakub 1e

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finaliści

  1. Gruza Andrzej 2d

Olimpiada Teologii Katolickiej

Finaliści

  1. Rutkowski Jacek 2a

Turniej Młodych Fizyków

Drużyna zajęła I miejce w Polsce i zdobyła złote medale na Turnieju Międzynarodowym
Skład drużyny:

Anna Wald (kapitan) 2b
Paweł Czyż 1a
Tymoteusz Miara 2a
Filip Moldzyński 2e
Radost Waszkiewicz 1b
Mateusz Korona (zawodnik rezerwowy) 1b

Konkurs Fizyczny organizowany przez Politechnikę Warszawską i Kuratorium Oświaty w Warszawie

Laureaci

  1. Zwoliński Maciej 3a
  2. Piotr Tarasiewicz 3a
  3. Rządkowski Stanisław 2d
  4. Brzęczkowski Stanisław 3e
  5. Nałęcz-Jawecki Paweł 2a
  6. Supeł Jakub 3b
  7. Kalinowski Marcin 2b

Laureaci

  1. Marucha Jan 2b

Sukcesy uczniów rok 2012/2013

Olimpiada Matematyczna

Laureaci

  1. Konrad Paluszek 1a
  2. Jakub Skorupski 2b
  3. Karol Kaszuba 2b
  4. Jakub Mrożek 3a
  5. Albert Citko 2b
  6. Stanisław Frejlak 1b
  7. Chi Cong Nguyen 3b

Wyróżnieni finaliści

  1. Jakub Koncki 3b
  2. Stanisław Dobrowolski 3b

Finaliści

  1. Dariusz Dulka 2a
  2. Grzegorz Fabiański 3b
  3. Piotr Godlewski 1a
  4. Wojciech Jabłoński 2a
  5. Igor Kotrasiński 3a
  6. Mikołaj Leonarski 1a
  7. Konrad Majewski 1a
  8. Barbara Mroczek 3a
  9. Anna Olech 3a
  10. Kasper Radek 2a
  11. Katarzyna Siennicka 2b
  12. Jakub Supeł 2b
  13. Magdalena Wiertel 3b
  14. Bartłomiej Żak

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Konrad Paluszek - wyróżnienie
  2. Jakub Skorupski - wyróżnienie

Olimpiada Fizyczna

Laureaci

  1. Jakub Supeł 2b
  2. Jakub Mrożek 3a
  3. Paweł Nałęcz-Jawecki 3a
  4. Igor Kotrasiński 3a
  5. Aleksander Matusiak

Finaliści

  1. Patryk Czajka 3c
  2. Piotr Ogonowski 3e

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Jakub Supeł - złoty medal
  2. Jakub Mrożek - srebrny medal

Olimpiada Informatyczna

Laureaci

  1. Stanisław Dobrowolski 3a
  2. Marek Sommer 3b
  3. Igor Kotrasiński 3a
  4. Karol Kaszuba 2b
  5. Stanisław Purgał 3b
  6. Rafał Stefański 3b
  7. Paweł Nałęcz - Jawecki 3a
  8. Grzegorz Fabiański 3b
  9. Konrad Paluszek 1a
  10. Patryk Czajka 3c

Wyróżnieni Finaliści

  1. Aleksander Matusiak 3a
  2. Adam Trzaskowski 2a

Finaliści

  1. Wojciech Jabłoński 2a
  2. Karol Sarnecki 3c
  3. Jakub Stanecki 2a
  4. Jakub Supeł 2b
  5. Arkadiusz Wróbel 3a

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Marek Sommer - srebrny medal
  2. Stanisław Dobrowolski - brązowy medal

Olimpiada Chemiczna

Laureaci

  1. Wojciech Łyczek 2d
  2. Witold Kocik 3b
  3. Jakub Koncki 3b

Finaliści

  1. Jakub Szabelewski 3b
  2. Olimpiada Języka Angielskiego

Laureaci

  1. Emilia Juda 2f

Finaliści

  1. Igor Kotrasiński 3a
  2. Mateusz Ogrodziński 1b

Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym

Laureaci

  1. Michał Radek 2e

Olimpiada Filozoficzna

Laureaci

  1. Radosław Mystek 1b

Finaliści

  1. Jacek Rutkowski 1a

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Laureaci

  1. Michał Kazaniecki 2e

Olimpiad Lingwistyki Matematycznej

Finaliści

  1. Anna Basaj 1b
  2. Paweł Nałęcz - Jawecki 3a
  3. Barbara Mroczek 3a
  4. Daniel Oklesiński 1b
  5. Katarzyna Kowalska 2a

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Finaliści

  1. Michał Fulara
  2. Kajetan Słowikowski 3a

Olimpiada Teologii Katolickiej

Finaliści

  1. Adam Dobkowski 1d

Olimpiada Języka Niemieckiego

Finaliści

  1. Adam Joński 2c

Olimpiada Języka Łacińskiego

Finaliści

  1. Sebastian Jakubiak 2b

Olimpiada Biologiczna

Finaliści

  1. Paweł Matryba 3d

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finaliści

  1. Karol Szymański 3d

Turniej Młodych Fizyków

  1. I miejsce w Polsce
  2. srebrny medal na Turnieju międzynarodowym

Skład drużyny:

  1. Marcin Kalinowski (Kapitan) 1b
  2. Mateusz Dziwulski 2a
  3. Mateusz Eggink 1e
  4. Tomasz Schmidt 1e
  5. Jakub Supeł 2b
  6. Krzysztof Górka (rez) 1e

Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej

Laureaci

  1. Aleksander Matusiak - zwycięzca konkursu 3a
  2. Radosław Rzepliński 3a
  3. Patryk Czajka 3c
  4. Jakub Mrożek 3a
  5. Michał Guzek 3e
  6. Piotr Ogonowski 3e
  7. Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Laureaci

  1. Wojciech Łyczek 2d

Sukcesy uczniów rok 2011/2012

Olimpiada Matematyczna

Laureaci

  1. Kotrasiński Igor 2A
  2. Nadara Wojciech 3B
  3. Kaszuba Karol 1B
  4. Nałęcz - Jawecki Paweł 2A
  5. Mroczek Barbara 2A
  6. Olech Anna 2A
  7. Żak Bartłomiej 2B
  8. Siennicka Anna 3A

Finaliści

  1. Citko Albert 1B
  2. Lech Krzysztof 3F
  3. Matusiak Aleksander 2A
  4. Mrożek Jakub 2A
  5. Płatek Marcin 3B
  6. Rzepliński Radosław 2A
  7. Skorupski Jakub 1B
  8. Sommer Marek 2B
  9. Straszyński Juliusz 3B
  10. Supeł Jakub 1B
  11. Zawalski Bartłomiej 3A (wyróżniony)

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Nadara Wojciech 3B - srebrny medal
  2. Kotrasiński Igor 3A - brązowy medal
  3. Kaszuba Karol 2B - brązowy medal

Olimpiada Fizyczna

Laureaci

  1. Pacholski Michał 3F
  2. Zawalski Bartłomiej 3A
  3. Mrożek Jakub 2A
  4. Nałęcz - Jawecki Paweł 2A
  5. Supeł Jakub 1B
  6. Łysiak Jacek 3A
  7. Rzepliński Radosław 2A

Finaliści

  1. Baczyński Jerzy 3A
  2. Glegoła Aleksander 3E
  3. Górecki Wojciech 3A
  4. Guzek Michał 2E
  5. Markiewicz Krzysztof 3E
  6. Pachucki Maksymilian 3E
  7. Pałucki Krzysztof 3E
  8. Straszyński Juliusz 3B
  9. Wierzba Piotr 3B
  10. Zlot Karol 3A

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Pacholski Michał 3F- złoty medal
  2. Zawalski Bartłomiej 3A - wyróżnienie

Olimpiada Informatyczna

Laureaci

  1. Nadara Wojciech 3B
  2. Dobrowolski Stanisław 2A
  3. Stefański Rafał 3B

Finaliści

  1. Tabaszewski Paweł 3C
  2. Zawodny Antoni 3B
  3. Czajka Patryk 2C
  4. Jabłoński Wojciech 1A
  5. Matusiak Aleksander 2A
  6. Sommer Marek 2B
  7. Trzaskowski Adam 1A

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Nadara Wojciech 3B - srebrny medal

Olimpiada Chemiczna

Laureaci

  1. Jabłczyńska Małgorzata 3D
  2. Tchoń Daniel 3D
  3. Kocik Witold 2B

Finaliści

  1. Konacki Jakub 2B

Olimpiada Filozoficzna

Laureaci

  1. Ramotowska Sonia 3D
  2. Kalinowska Ewa 3B

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Laureaci

  1. Brzęczkowski Przemysław 1E

Finaliści

  1. Kazaniecki Michał 1E

Olimpiada Języka Angielskiego

Laureaci

  1. Godek Maciej 3E

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Finaliści

  1. Nagrodzki Michał 3A
  2. Wąs Tomasz 3B

Olimpiada Języka Łacińskiego

Finaliści

  1. Trzeciak Ernest 3B
  2. Łuczyńska Gabriela 3B

Olimpiada Biologiczna

Finaliści

  1. Matryba Paweł 2D

Olimpiada Teologii Katolickiej

Finaliści

  1. Kołodziej Aleksander 2A

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Finaliści

  1. Woźnica Jan 3A

Turniej Młodych Fizyków

I miejsce w Polsce

  1. Szcześniak Jakub 2F (Kapitan)
  2. Konopko Karol 2F
  3. Dziwulski Mateusz 1A
  4. Wikieł Kacper 3C
  5. Siennicka Katarzyna 1B
  6. Kusy Andrzej 3A ( zawodnik rezerwowy)

Środkowoeuropejska Olimpiada Matematyczna (wrzesień 2011)

  1. Nadara Wojciech 3B - złoty medal

Ogólnoświatowe Mistrzostwa Matematyczne - Romanian Master of Mathematics:

  1. Nadara Wojciech 3B - brązowy medal

Ogólnopolski Konkurs Prac uczniowskich z Matematyki

  1. Nadara Wojciech 3B - złoty medal

Europejska Olimpiada Matematyczna dla dziewcząt 2012 r.

  1. Mroczek Barbara 2A - złoty medal
  2. Siennicka Anna 3A - srebrny medal
  3. Olech Anna 2A - srebrny medal

Zawody Matematyczne Państw Bałtyckich (listopad 2011)

  1. I miejsce drużynowo (Anna Siennicka 3A)

Konkurs Fizyczny organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Politechnikę Warszawską

Laureaci

  1. Pacholski Michał 3F
  2. Olimpiada medialna

Finaliści

  1. Modrzejewski Filip 1D

Sukcesy uczniów rok 2010/2011

Olimpiada Matematyczna

Finaliści

  1. Maciej Malinowski 3A
  2. Marek Romanowicz 3A
  3. Adam Chudziak 3A
  4. Maciej Dębski 3A
  5. Grzegorz Gradziuk 3A
  6. Tadeusz Krassowski 3A
  7. Aleksander Szok 3A
  8. Bartosz Piotrowski 3B
  9. Krzysztof Rutkowski 3D
  10. Michał Iglicki 2A
  11. Mikołaj Dzieł 2B
  12. Michał Lech 2B
  13. Tomasz Wąs 2B
  14. Antoni Zawodny 2B
  15. Stanisław Łaniewski 2F
  16. Arkadiusz Wróbel 1A
  17. Anna Olech 1A
  18. Paweł Nałęcz-Jawecki 1A
  19. Klaudia Grygoruk 1B

Wyróżnieni Finaliści

  1. Igor Kotrasiński 1A
  2. Barbara Mroczek 1A

Laureaci

  1. Anna Siennicka 2A
  2. Bartłomiej Zawalski 2A
  3. Wojciech Nadara 2B

Olimpiada Fizyczna

Finaliści

  1. Grzegorz Gradziuk 3A
  2. Łukasz Gładczuk 3B
  3. Mikołaj Kowalski 3B
  4. Albert Sławiński 3B
  5. Mateusz Trzepiński 3E
  6. Andrzej Janaszek 2A

Laureaci

  1. Maciej Malinowski 3A
  2. Wojciech Rządkowski 3A
  3. Krzysztof Lis 3F
  4. Michał Pacholski 2F

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Krzysztof Lis 3F – brązowy medal

Olimpiada Informatyczna

Finaliści

  1. Bartłomiej Gajewski 3A
  2. Łukasz Gładczuk 3B
  3. Wojciech Donderowicz 3B
  4. Katarzyna Jabłonowska 3F
  5. Tom Macieszczak 2A
  6. Wojciech Nadara 2B
  7. Arkadiusz Wróbel 1A
  8. Stanisław Purgał 1B

Laureaci

  1. Maciej Matraszek 3A
  2. Krzysztof Lis 3F

Olimpiada Języka Angielskiego

Finalista

  1. Adam Chudziak 3A

Laureat

  1. Maciej Godek 2E

Olimpiada Języka Łacińskiego

Finalista

  1. Ernest Trzeciak

Olimpiada Historyczna

Finalista

  1. Filip Sylwestrowicz

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Finaliści

  1. Paulina Szrubarz 3B
  2. Anna Siennicka 2A
  3. Wojciech Nadara 2B

Turniej Młodych Fizyków

I miejsce w kraju

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

brązowy medal

skład drużyny:

  1. Łukasz Gładczuk (kapitan) 3B
  2. Maciej Malinowski 3A
  3. Ryszard Błogowski 1B
  4. Grzegorz Fabiański 1B
  5. Stanisław Świdwiński

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Wydział Fizyki PW

Wyróżnieni Finaliści

  1. Grzegorz Gradziuk 3A
  2. Paweł Radziszewski 3F

Laureaci

  1. Wojcich Rządkowski 3A
  2. Łukasz Gładczuk 3B

Zwycięzca

  1. Krzysztof Lis

Sukcesy uczniów rok 2009/2010

Olimpiada Matematyczna

Finaliści:

  1. Adam Chudziak 2A
  2. Konrad Czachowski 2B
  3. Paweł Czerniawski 3B
  4. Aleksandra Dolot 3A
  5. Wojciech Górny 2B
  6. Mikołaj Kasprzak 2A
  7. Michał Lech 1B
  8. Krzysztof Łagodziński 2A
  9. Rafał Marks 3A
  10. Jakub Orliński 2A
  11. Adam Prosiński 3B
  12. Marek Romanowicz 2A
  13. Krzysztof Rutkowski 2D
  14. Paweł Siedlecki 3A
  15. Albert Sławiński 2B
  16. Tomasz Wąs 1B
  17. Urszula Włodkowska 3B

Wyróżnieni Finaliści:

  1. Magdalena Bojarska 3A
  2. Anna Siennicka 1A

Laureaci:

  1. Michał Miśkiewicz 3A
  2. Wojciech Nadara 1B
  3. Łukasz Rajkowski 3A
  4. Piotr Suwara 3B

Olimpiada Międzynarodowa:

  1. Michał Miśkiewicz 3A - wyróżnienie
  2. Piotr Suwara 3B - złoty medal

Olimpiada Fizyczna

Finaliści:

  1. Maciej Dębski 2A
  2. Kamil Frydlewicz 2E
  3. Łukasz Gładczuk 2B
  4. Łukasz Mioduszewski - Crawford 2C

Laureaci:

  1. Michał Miśkiewicz 3A
  2. Michał Pacholski 1F
  3. Piotr Suwara 3B
  4. Krzysztof Lis 2F

Olimpiada Międzynarodowa:

  1. Michał Miśkiewicz 3A - brązowy medal
  2. Michał Pacholski 1F - brązowy medal
  3. Krzysztof Lis 2F - brązowy medal

Olimpiada Informatyczna

Finaliści:

  1. Aleksander Bułanowski 3D
  2. Łukasz Piotrowski 3C

Wyróżnieni finaliści:

  1. Maciej Matraszek 2A

Laureaci:

  1. Adam Nieżurawski 2F
  2. Piotr Suwara 3B

Olimpiada Języka Angielskiego

Finalista:

  1. Mikołaj Kasprzak 2A

Laureat:

  1. Marcin Kania 3A

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Laureat:

  1. Rafał Belka 3D

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Laureat:

  1. Rafał Belka 3D

Olimpiada Chemiczna

Finalista:

  1. Rafał Marks 3A

Olimpiada Biologiczna

Finalista:

  1. Łukasz Mioduszewski - Crawford 2C

Olimpiada Filozoficzna

Finaliska:

  1. Anna Zimniak 3B

XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Finaliska:

  1. Maria Kłeczek 2D

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

I miejsce w kraju, będą reprezentować Polskę na Międzynarodowym turnieju w Wiedniu.

Skład drużyny:

  1. Łukasz Gładczuk 2B (kapitan)
  2. Jacek Łysiak 1A
  3. Albert Sławiński 2B
  4. Mateusz Siwiec 1B
  5. Piotr Wierzba 1B
  6. Radosław Kurek 1B

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Wydział Fizyki PW

Finaliści:

  1. Grzegorz Bokota 3A
  2. Jan Jankowski 3B
  3. Paweł Redzyński 2C
  4. Paweł Rozum 3B
  5. Michał Stękiel 3F
  6. Tomasz Wiszniewski 3D

Wyróżnieni Finaliści:

  1. Kamil Frydlewicz 2E
  2. Łukasz Rajkowski 3A
  3. Marek Romanowicz 2A

Laureaci:

  1. Maciej Karczmarczyk 3F
  2. Krzysztof Lis 2F
  3. Maciej Malinowski 2A
  4. Michał Miśkiewicz 3A
  5. Wojciech Rządkowski 2A
  6. Piotr Suwara 3B

International Sustainable World (Energy, Engineering, et Environment)

brązowy medal

Skład drużyny:

  1. Marek Romanowicz 2A
  2. Wojciech Rządkowski 2A

VIII Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej

Finaliska:

  1. Paulina Szrubarz 2B

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

Maksymalny wynik

  1. Wojciech Nadara 1B

Międzynarodowy Konkurs Aliante 2009

Laureaci:

  1. Rafał Belka 3D
  2. Konrad Szymański 3C

Sukcesy uczniów rok 2008/2009

Olimpiada Matematyczna

Finaliści:

  1. Rafał Bystrzycki kl. 3A
  2. Paweł Czerniawski kl. 2B
  3. Aleksander Doan kl. 3B
  4. Marcin Jedynak kl. 3B
  5. Marta Kamińska kl. 3A
  6. Tomasz Kamiński kl. 3B
  7. Mateusz Łodziński kl. 3B
  8. Michał Marschall kl. 3D
  9. Urszula Włodkowska kl. 2B
  10. Piotr Wojtaszewski kl. 3B
  11. Michał Wódka kl. 3B
  12. Karol Wychowaniec kl. 3D

Wyróżnieni Finaliści:

  1. Piotr Suwara kl. 2B
  2. Jakub Tlałka kl. 3A
  3. Łukasz Rajkowski kl. 2A
  4. Piotr Waluk kl. 3A

Laureaci:

  1. Jakub Witaszek kl. 3A
  2. Maciej Rzeszut kl. 2A

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Jakub Witaszek - brązowy medal

Olimpiada Fizyczna

Finaliści:

  1. Krzysztof Ciosmak kl. 3C
  2. Aleksander Doan kl. 3B
  3. Jan Olearczuk kl. 3A
  4. Marcin Wrochna kl. 3A

Laureaci:

  1. Piotr Waluk kl. 3A
  2. Michał Miśkiewicz kl. 2A

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Piotr Waluk - brązowy medal

Olimpiada Informatyczna

Finaliści:

  1. Arkadiusz Betkier kl. 3D
  2. Wojciech Sirko kl. 3D
  3. Jakub Witaszek kl. 3A

Wyróżniowny Finalista:

  1. Piotr Suwara kl. 2B

Laureat:

  1. Marcin Wrochna kl. 3A

Olimpiada Historyczna

Laureat:

  1. Krzysztof Riedl kl. 2A

Olimpiada Języka Angielskiego

Finaliści:

  1. Marcin Kania kl. 2A
  2. Kuba Orłowski kl. 3C

Olimpiada Geograficzna

Finalista:

  1. Marcin Krasowski kl. 3A

Olimpiada Nautologiczna

Laureat:

  1. Marcin Krasowski kl. 3A

Olimpiada Teologii Katolickiej

Finaliści:

  1. Tadeusz Siewko kl. 3E
  2. Anna Zimniak kl. 2B

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Finalista:

  1. Marcin Krasowski kl. 3A

Olimpiada Filozoficzna

Laureat:

  1. Maciej Malinowski kl. 1A

Finalistka

  1. Karolina Kolinek kl. 3E

Turniej Młodych Fizyków

I miejsce w Polsce

Skład drużyny:

  1. Inga Rüb (kapitan) kl. 2B
  2. Urszula Włodkowska kl. 2B
  3. Jan Stefan Bihałowicz (uczeń XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika)
  4. Piotr Suwara kl. 2B
  5. Michał Tomaszewski kl. 2B
  6. Albert Sławiński kl. 1B

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

Brązowy medal

Skład drużyny:

  1. Inga Rüb (kapitan) kl. 2B
  2. Urszula Włodkowska kl. 2B
  3. Jan Stefan Bihałowicz (uczeń XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika)
  4. Albert Sławiński kl. 1B
  5. Michał Tomaszewski kl. 2B

Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej i Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Laureaci:

  1. Michał Miśkiewicz kl. 2A
  2. Piotr Suwara kl. 2B
  3. Rafał Bystrzycki kl. 3A
  4. Piotr Waluk kl. 3A
  5. Krzysztof Ciosmak kl. 3C

Wyróżniony Finalista:

  1. Łukasz Rajkowski kl. 2A

Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej

Finalista:

  1. Aleksander Doan kl. 3B

Sukcesy uczniów 2007/2008

Olimpiada Matematyczna

Finaliści:

  1. Marcin Andrychowicz kl. 3B
  2. Magdalena Bojarska kl. 1A
  3. Janusz Dagiel kl. 3B
  4. Piotr Górski kl. 3D
  5. Jakub Kurek kl. 3B
  6. Tomasz Odrzygóźdź kl. 3B
  7. Robert Pałuba kl. 3A
  8. Tomasz Pawłowski kl. 2B
  9. Maciej Pieńkosz kl. 3B
  10. Robert Pytlak kl. 3B
  11. Grzegorz Sołoducha kl. 3B
  12. Piotr Suwara kl. 1B
  13. Jakub Tlałka kl. 2A
  14. Piotr Waluk kl. 2A
  15. Jakub Witaszek kl. 2A
  16. Zbigniew Wojna kl. 3B
  17. Piotr Wojtaszewski kl. 2B

Laureaci:

  1. Michał Kawiak kl. 3A
  2. Szymon Majewski kl. 3A
  3. Łukasz Mazurek kl. 3B
  4. Karol Żebrowski kl. 3B

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Szymon Majewski - srebrny medal
  2. Karol Żebrowski - srebrny medal

Olimpiada Fizyczna

Finaliści:

  1. Krzysztof Ciosmak kl. 2C
  2. Paweł Ciosmak kl. 3F
  3. Tadeusz Kaźmierczak kl. 2A
  4. Grzegorz Kurzejamski kl. 3C
  5. Tomasz Odrzygoźdź kl. 3B
  6. Piotr Waluk kl. 2A

Laureaci:

  1. Karol Grzybowski kl. 3A
  2. Łukasz Mazurek kl. 3B
  3. Maciej Pietrzak kl. 3F

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Łukasz Mazurek - srebrny medal
  2. Maciej Pietrzak - wyróżnienie

Olimpiada Informatyczna

Finaliści:

  1. Michał Iwaniuk kl. 2A
  2. Łukasz Mazurek kl. 3B
  3. Piotr Suwara kl. 1B
  4. Jakub Tlałka kl. 2A
  5. Michał Włodarczyk kl. 3D

Laureat:

  1. Marcin Andrychowicz kl. 3B

Olimpiada Międzynarodowa

  1. Marcin Andrychowicz - złoty medal

Olimpiada Geograficzna

Laureat:

  1. Marcin Krasowski kl. 2A

Finalista:

  1. Łukasz Zienkiewicz kl. 1E

Olimpiada Chemiczna

Finalista:

  1. Paweł Dąbrowski-Tumański kl. 3D

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Finalista:

  1. Marcin Rydzewski kl. 3F

Olimpiada Nautologiczna

Finalista:

  1. Marcin Krasowski kl. 2A

Turniej Młodych Fizyków

II miejsce w Polsce

Skład drużyny:

  1. Inga Rüb (kapitan) kl. 1B
  2. Robert Pytlak kl. 3B
  3. Szymon Nowicki kl. 3E
  4. Sylwia Napora kl. 2B
  5. Urszula Włodkowska kl. 1B
  6. Antoni Szych kl. 2D

Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej i Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Zwycięzca

  1. Piotr Kucharski kl. 3A

Laureaci

  1. Paweł Ciosmak kl. 3F
  2. Kajetan Dąbrowski kl. 3F
  3. Piotr Waluk kl. 2A

Sukcesy uczniów 2006/2007

Olimpiada Matematyczna

Laureaci:

  1. Chojecki Przemysław kl. 3B
  2. Jastrzębski Michał kl. 3A
  3. Mazurek Łukasz kl. 2B
  4. Żebrowski Karol kl. 2B

Finaliści:

  1. Andrychowicz Marcin kl. 2B
  2. Bochiński Jakub kl. 3A
  3. Bogdański Tomasz kl. 3A
  4. Dagiel Janusz kl. 2B
  5. Dereziński Michał kl. 3A
  6. Duk Jan kl. 3a
  7. Fabijańska Aneta kl. 3F
  8. Goliszewski Łukasz kl. 3A
  9. Grala Dariusz kl. 3A
  10. Kamińska Marta kl. 1A
  11. Kawiak Michał kl. 2A
  12. Kosiorek Przemysław kl. 3A
  13. Majewski Szymon kl. 2A
  14. Marczewski Paweł kl. 3B
  15. Matejczyk Szymon kl. 3A
  16. Pałuba Robert kl. 2A
  17. Panasiuk Adrian kl. 3A
  18. Pawłowski Tomasz kl. 1B
  19. Pytlak Robert kl. 2B
  20. Swianiewicz Urszula kl. 3A
  21. Waluk Piotr kl. 1A
  22. Wiśniewska Jagna kl. 3A
  23. Witaszek Jakub kl. 1A

Olimpiada Fizyczna

Laureaci:

  1. Gawroński Michał kl. 3B
  2. Kamiński Bartłomiej kl. 3A
  3. Panasiuk Adrian kl. 3A
  4. Sznajder Paweł kl. 3C

Finaliści:

  1. Czerwiński Łukasz kl. 3C
  2. Dereziński Michał kl. 3A
  3. Łasica Michał kl. 3D
  4. Mazurek Łukasz kl. 2B
  5. Wojna Zbigniew kl. 2B

Olimpiada Informatyczna

Laureaci:

  1. Andrychowicz Marcin kl. 2B
  2. Jastrzębski Michał kl. 3A

Finaliści:

  1. Dereziński Michał kl. 3A
  2. Inowolski Jan kl. 3D
  3. Iwaniuk Michał kl. 1A
  4. Mazurek Łukasz kl. 2B

Olimpiada Języka Angielskiego

Laureaci:

  1. Bigaj Ewa kl. 1A

Olimpiada Chemiczna

Finaliści:

  1. Łasica Michał kl. 3D

Olimpiada Polonistyczna

Finaliści:

  1. Stal Aneta kl. 3D

Olimpiada Geograficzna

Finaliści:

  1. Nowak Adam kl. 2F

Olimpiada Historyczna

Finaliści:

  1. Nowak Adam kl. 2F

Sukcesy uczniów rok 2005/2006

Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna

  1. Michał Pilipczuk (3a) - srebrny medal

Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna

  1. Marcin Andrychowicz (1b) - złoty medal
  2. Michał Pilipczuk (3a) - srebrny medal

Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna

  1. Michał Gawroński (2b) - wzmianka zaszczytna

Olimpiada Matematyczna

Laureaci

  1. Andrychowicz Marcin - 1b
  2. Górecka Marta - 3a
  3. Pilipczuk Michał - 3a
  4. Szejko Jan - 3a

Finaliści

  1. Bauer Błażej - 2c
  2. Chojecki Przemysław - 2b
  3. Dereziński Michał - 2a
  4. Grala Dariusz - 2a
  5. Jabłoński Jędrzej - 3a
  6. Jastrzębski Michał - 2a
  7. Majewski Szymon - 1a
  8. Mazurek Łukasz - 1b
  9. Swianiewicz Urszula - 2a
  10. Zdanowicz Maciej - 3a
  11. Żebrowski Karol - 1b

Olimpiada Fizyczna

Laureaci

  1. Pilipczuk Michał - 3a
  2. Gawroński Michał - 2b
  3. Surała Władysław - 3e
  4. Sznajder Paweł - 2c

Finaliści

  1. Czerwiński Łukasz - 2c
  2. Jabłoński Jędrzej - 3a
  3. Panas Jaromir - 3a
  4. Kamiński Bartłomiej - 2a
  5. Lisicki Maciej - 3f
  6. Sienkiewicz Adam - 3f
  7. Mazurek Paweł - 1b

Olimpiada Informatyczna

Laureaci

  1. Andrychowicz Marcin - 1b
  2. Pilipczuk Michał - 3a

Finaliści

  1. Jastrzębski Michał - 2a
  2. Marczykowski Marek - 3a

Olimpiada Historyczna

  1. Pieńkosz Agata - 3a - finalistka

Olimpiada J. Angielskiego

Laureaci

  1. Kaftal Tomasz - 2c

Finaliści

  1. Górecka Marta - 3a
  2. Chyla Krzysztof - 3c
  3. Szreder Paweł - 3d

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  1. Pieńkosz Agata - 3a - laureatka

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

  1. Pieńkosz Agata - 3a - laureatka

Sukcesy uczniów rok 2003/2004

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków w Brisbane

Pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie:

  1. Piotr Podziemski (kapitan)
  2. Paulina Jakubowska
  3. Paweł Dębski
  4. Maciej Lisicki
  5. Dariusz Wawer
  6. Krzysztof Geras
  7. Opiekun: p. prof. Stanisław Lipiński

Międzynarodowa Olimpiada Matematyczna

  1. Michał Pilipczuk - złoty medal

Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna

  1. Bartłomiej Romański - złoty medal

Olimpiada Matematyczna

  1. Michał Pilipczuk - laureat
  2. Piotr Dittwald - laureat
  3. Piotr Findeisen - laureat
  4. Aleksander Jankowski - laureat
  5. Michał Kieza - wyróżniony finalista
  6. Michał Skrzypczak - wyróżniony finalista
  7. Piotr Achinger - finalista
  8. Piotr Butryn - finalista
  9. Paweł Chodaczek - finalista
  10. Bartosz Dąbrowski - finalista
  11. Jacek Dąbrowski - finalista
  12. Łukasz Duk - finalista
  13. Robert Dyczkowski - finalista
  14. Krzysztof Kulewski - finalista
  15. Anna Kulka - finalista
  16. Aleksander Lewandowski - finalista
  17. Krzysztof Pawłowski - finalista
  18. Bartłomiej Romański - finalista
  19. Jan Sikora - finalista
  20. Tomasz Stańczak - finalista
  21. Maciej Zdanowicz - finalista

Olimpiada Fizyczna

  1. Piotr Findeisen - laureat
  2. Bartłomiej Romański - laureat
  3. Tomasz Czekala - finalista
  4. Aleksander Jankowski - finalista
  5. Krzysztof Kulewski - finalista
  6. Radosław Madej - finalista
  7. Michał Pecelerowicz - finalista
  8. Michał Pilipczuk - finalista

Olimpiada Informatyczna

  1. Bartłomiej Romański - laureat
  2. Robert Dyczkowski - laureat
  3. Paweł Chodaczek - finalista
  4. Norbert Potocki - finalista
  5. Paweł Zieliński - finalista

Olimpiada Chemiczna

  1. Krzysztof Kulewski - finalista

Olimpiada Astronomiczna

  1. Jakub Skowron - laureat

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

  1. Rafał Kita - finalista

Olimpiada Wiedzy Religijnej

  1. Jerzy Gwiazda - finalista

Sukcesy uczniów rok 2002/2003

Olimpiada Fizyczna

  1. Marcin Pilipczuk - 2. miejsce
  2. Kamil Faber - 11. miejsce
  3. Jan Gutt - 12. miejsce
  4. Marek Szyprowski - 22. miejsce

Olimpiada Matematyczna

Finaliści

  1. Łukasz Bury (4A)
  2. Piotr Cerobski (4D)
  3. Paweł Chodaczek (3C)
  4. Maria Donten (4A)
  5. Łukasz Duk (3A)
  6. Kamil Faber (4B)
  7. Jarosław Faberski (4B)
  8. Piotr Findeisen (3A)
  9. Marek Grabowski (4B)
  10. Piotr Hofman (4A)
  11. Aleksander Jankowski (3A)
  12. Michał Korch (4A)
  13. Krzysztof Kulewski (3A)
  14. Marcin Młodzki (4A)
  15. Adam Narkiewicz (3C)
  16. Dien Nguyen (4B)
  17. Joanna Panecka (4A)
  18. Marcin Pilipczuk (4A)
  19. Mariusz Rak (4B)
  20. Bartłomiej Romański (3A)
  21. Piotr Tabor (4A)
  22. Anna Wrochna (4B)

Olimpiada Informatyczna

Laureaci

  1. Bartłomiej Romański (3A)
  2. Marcin Pilipczuk (4A)
  3. Adam Narkiewicz (3C)

Olimpiada Języka Angielskiego

Finaliści

  1. Olga Dmowska (4A)
  2. Łukasz Bury (4A)

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Zakwalifikowani do etapu okręgowego

  1. Tomasz Czekala (3D)
  2. Marcin Pilipczuk (4A)
  3. Marek Szyprowski (4C)