STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

(22) 825-13-25
fax. 825-68-99

Każdy nauczyciel posiada adres email:

l.p. Nauczyciel Przedmiot
1 Amborski Jan koło fotograficzne
2 Antonkiewicz Nina opiekun pracowni multimedialnej/informatyka
3 Bechler Małgorzata edukacja dla bezpieczeństwa
4 Bechler Paweł analiza matematyczna
5Bednarski Hubertchemia
6 Białoszewska Renata wychowawca internatu
7 Białoszewski Paweł wychowanie fizyczne
8 Błaszczuk Sylwester analiza matematyczna/rachunek prawdopodobieństwa
9 Bogdanowicz Joanna fizyka
10 Buratyński Wiktor koło j. łacińskiego
11 Chrząstowski – Wachtel Piotr geometria
12 Chludzińska Beata biologia i wdż
13Ciesielski Pawełetyka
14Cieślak Piotrreligia
15 Cuglewska-Ciaś Anna j. polski
16 Danielak Beata j. polski
17 Dębowski Mateusz matematyka
18 Domaradzki Kamil historia
19 Drogoń Jolanta fizyka
20 Dybicz Piotr koło brydża sportowego
21 Dzwonowska Urszula informatyka
22 Gajkowska-Wojtala Halina j. polski
23 Gawrzak Małgorzata j. hiszpański
24 Gładczuk Leszek fizyka
25 Gnojek Maria koło wioślarskie
26 Godzisz - Piluś Barbara plastyka, wiedza o kulturze
27 Górecka Edyta chemia
28Hentka Joannawychowanie fizyczne
29 Jędral Jarosław wychowanie fizyczne
30 Jungrav Wiera wychowanie fizyczne
31 Kaczyński Arkadiusz wychowanie fizyczne
32 Kimizuka Wiesława chemia
33 Konarski Jerzy analiza matematyczna
34Konkowska Jolantareligia
35Konopińska Agatabiologia
36 Korzec Henryka matematyka
37 Koza Joanna informatyka
38 Królikowska Ewa historia/wiedza o społeczeństwie
39 ks. Ośko Marcin religia
40 Kułagowska Anna j. niemiecki
41 Kuś Agnieszka wicedyrektor/chemia
42 Kutnicka Grażyna j. angielski
43 Lann vel Lace Małgorzata wychowanie fizyczne
44 Lewkowicz Regina dyrektor/biologia
45 Marciniuk Katarzyna język niemiecki
46 Markiewicz Natalia matematyka
47Markowska Agata geografia
48 Martys Wojciech matematyka, geometria
49 Mazurek Monika j. niemiecki
50 Mikos Anna j. hiszpański
51 Moryc-Stańczyk Magdalena j. angielski
52 Nosowska Dorota biblioteka
53 Noszczak Hanna wychowanie fizyczne
54 Nowak Andrzej j. polski
55Okulska-Chmielewska Ewaj. polski
56 Olkowski Daniel koło informatyczne
57 Pachulski Jan biblioteka
58 Pawlikowski Jakub geometria/matematyka
59 Pawłowski Marek matematyka
60 Pluta Małgorzata j. niemiecki
61 Pompe Waldemar matematyka
62 Potocka Agnieszka matematyka
63 Potocki Janusz j.angielski/administrator dziennika
64Rauch Hubertfizyka
65 Rotkiewicz Mikołaj matematyka
66 Sadowska Monika j.angielski
67 Samulak Anna kierownik internatu
68Schmidt Juliapsycholog
69 Sidz Leszek analiza matematyczna, geometria
70 Stachowski Edward rachunek prawdopodobieństwa
71 Staniewicz Paweł religia
72Szymańska Monikapsycholog
73 Szypuła Katarzyna j. angielski
74 Śmigielska Joanna informatyka
75 Świtalska Agnieszka filozofia/etyka
76 Tokarska -Serwa Agnieszka pedagog
77 Tsangaras Maria język angielski
78 Uss Jadwiga matematyka
79 Wanago-Wojtczak Beata biologia/wdż
80 Warszawska Jolanta j. angielski
81 Ważna Maria j. polski
82 Wiśniewska Zofia matematyka
83 Witecki Arkadiusz język angielski
84 Zarzycki Sławomir wychowanie fizyczne
85 Zawistowska Elżbieta fizyka
86 Zielicz Włodzimierz fizyka
87 Ziemiańska Olga analiza matematyczna/geometria
88 Zimniak Anna fizyka
89 Zimnoch Jolanta historia/wiedza o społeczeństwie
90 Zmysłowski Adam podstawy przedsiębiorczości/wiedza o społeczeństwie