STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

(22) 825-13-25
fax. 825-68-99

Każdy nauczyciel posiada adres email:

l.p. Nauczyciel Przedmiot
1 Amborski Jan koło fotograficzne
2 Antonkiewicz Nina opiekun pracowni multimedialnej
3 Bechler Małgorzata edukacja dla bezpieczeństwa
4 Bechler Paweł analiza matematyczna
5 Białoszewska Renata język polski
6 Białoszewski Paweł wychowanie fizyczne
7 Błaszczuk Sylwester analiza matematyczna/rachunek prawdopodobieństwa
8 Bogdanowicz Joanna fizyka
9 Buratyński Wiktor koło j. łacińskiego
10 Chrząstowski – Wachtel Piotr geometria
11 Chludzińska Beata biologia i wdż
12 Cuglewska-Ciaś Anna j. polski
13 Czekaj Milena wychowanie fizyczne
14 Danielak Beata j. polski
15 Dąbrowski Marek geografia
16 Dębowski Mateusz matematyka
17 Domaradzki Kamil historia
18 Drogoń Jolanta fizyka
19
Dybicz Piotr koło brydża sportowego
20 Dzwonowska Urszula informatyka
21 Gajkowska-Wojtala Halina j. polski
22 Gawrzak Małgorzata j. hiszpański
23 Gładczuk Leszek fizyka
24 Gnojek Maria koło wioślarskie
25 Godzisz - Piluś Barbara plastyka, wiedza o kulturze
26 Górecka Edyta chemia
27 Guzicki Wojciech matematyka
28 Jędral Jarosław wychowanie fizyczne
29
Jungrav Wiera wychowanie fizyczne
30 Kaczyński Arkadiusz wychowanie fizyczne
31 Kimizuka Wiesława chemia
32 Kołakowska - Przybyłek Zuzanna religia
33 Konarski Jerzy analiza matematyczna
34 Korzec Henryka matematyka
35 Kośmider Jakub biologia
36 Koza Joanna informatyka
37 Królikowska Ewa historia/wiedza o społeczeństwie
38 ks. Ośko Marcin religia
39
Kułagowska Anna j. niemiecki
40 Kuś Agnieszka wicedyrektor/chemia
41 Kutnicka Grażyna j. angielski
42 Lann vel Lace Małgorzata wychowanie fizyczne
43 Lewkowicz Regina dyrektor/biologia
44 Macias Ewa j. polski
45 Makowska Małgorzata j. angielski
46 Marciniuk Katarzyna język niemiecki
47
Marczuk Dorota
pedagog
48 Markiewicz Natalia matematyka
49 Markowska Agata geografia
50 Martys Wojciech matematyka, geometria
51 Mazurek Monika j. niemiecki
52 Mikos Anna j. hiszpański
53 Mikos Liliana chemia
54 Moryc-Stańczyk Magdalena j. angielski
55 Nosowska Dorota biblioteka
56 Noszczak Hanna wychowanie fizyczne
57 Nowak Andrzej j. polski
58 Olkowski Daniel koło informatyczne
59 Pachulski Jan biblioteka
60 Pawlikowski Jakub geometria
61 Pawłowski Marek matematyka
62 Pieczyńska Anna religia
63 Piwoda Katarzyna język angielski
64 Pluta Małgorzata j. niemiecki
65 Płusa Ewa biologia/wdż
66 Pompe Waldemar matematyka
67 Potocka Agnieszka matematyka
68 Potocki Janusz j.angielski/administrator dziennika
69 Przybysz Beata edukacja dla bezpieczeństwa
70 Randzio Małgorzata psycholog
71 Rotkiewicz Mikołaj matematyka
72 Sadowska Monika j.angielski
73 Samulak Anna fizyka
74 Sidz Leszek analiza matematyczna, geometria
75 Stachowski Edward rachunek prawdopodobieństwa
76 Staniewicz Paweł religia
77 Stein Danuta język polski
78 Szypuła Katarzyna j. angielski
79 Śmigielska Joanna informatyka
80 Świtalska Agnieszka etyka
81 Tokarska -Serwa Agnieszka pedagog
82 Tsangaras Maria język angielski
83 Urbański Piotr fizyka
84 Uss Jadwiga matematyka
85 Wanago-Wojtczak Beata biologia/wdż
86 Warszawska Jolanta j. angielski
87 Ważna Maria j. polski
88 Wiśniewska Zofia matematyka
89 Witecki Arkadiusz język angielski
90 Zarzycki Sławomir wychowanie fizyczne
91 Zawistowska Elżbieta fizyka
92 Zielicz Włodzimierz fizyka
93 Ziemiańska Olga analiza matematyczna/geometria
94 Zimniak Anna fizyka
95 Zimnoch Jolanta historia/wiedza o społeczeństwie
96 Zmysłowski Adam podstawy przedsiębiorczości/wiedza o społeczeństwie
97 Żelazowska Alina zajęcia techniczne