22 listopada 2008 w XIV LO im. Stanisława Staszica odbędzie się 6. edycja cieszącego się niezwykłym zainteresowaniem turnieju organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Negocjacji, Komunikacji i Psychologii SGH. Kilkanaście 3-osobowych ekip studenckich z całej Polski będzie miało okazję po raz kolejny zasiąść przy stole negocjacyjnym. Dodatkowo, uczniowie Liceum im. Staszica mogą wystawić 2 drużyny!

Szczegóły na stronie www.negocjator.pl.

Zapisy rozpoczynają się 10.11.2008r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj!!!


Turniej składa się z kilku etapów. W każdym z nich uczestnicy wcielają się w rolę jednej ze stron i na bazie stworzonych przez organizatorów scenariuszy negocjują porozumienie. Zespoły będą mogły spróbować swoich sił zarówno w dwu- jak i wielostronnych negocjacjach. Podczas poszczególnych etapów eliminowane są najsłabsze drużyny, w finale spośród dwóch najlepszych wyłaniany zostaje zwycięzca.

Studencki Turniej Negocjacyjny to doskonała okazja do rozwinięcia umiejętności skutecznej komunikacji, wykorzystania nabytych technik negocjacyjnych w praktyce, zdobycia nowych doświadczeń, ale przede wszystkim do niezapomnianej zabawy w gronie pasjonatów tematu. Udział w turnieju umożliwia również doskonalenie zdolności strategicznego myślenia oraz sztuki retoryki.

Dla najlepszych przewidujemy atrakcyjne nagrody!

Dołącz do nas, gwarantujemy niezapomniane wrażenia!