W poniedziałek o 15.00 oraz we wtorek o tej samej porze odbyły się pierwsze zajęcia kółek: animacji kulturalnej i filmowego. Kółka prowadzone są przez aboslwenta naszej szkoły Artura Wyrzykowskiego, studenta szkoły filmowej i prezesa stowarzyszenia Kompilacja Warszawska.

UWAGA!!! Najbliższe kółka odbędą się 5 i 6 marca


Animacja społeczna i kulturalna
Zajęcia będą polegały na wspólnej realizacji wybranego projektu. Może to być dowolny projekt kulturalny lub społeczny. Przez cały semestr będziemy go realizować i przy okazji nauczymy się jak to się profesjonalnie robi. Propozycje projektów przygotujcie na najbliższe zajęcia.
Spotykamy się w poniedziałki o 15.00 w auli.

Realizacja Filmowa
Na początku wybierzemy wspólnie dwa scenariusze, które będziemy realizować, przechdząc po kolei przez wszystkie etapy powstawania filmu. Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy o cechach scenariusza, o tym jak powinno się go konstruować. Myślcie już nad swoimi historiami - scenariusze trzeba będzie przygotować na drugie spotkanie.
Spotykamy się we wtorki o 15.00 w auli.

Istnieją również grupy dyskusyjne tych kółek wszyscy chętni mogą się zapisać i wypowiadać:Na obydwa kółka mogą uczęszczać również absolwenci.
Pytania do prowadzącego można kierować na adres: artur@kompilacja.pl
Osoba kontaktowa w szkole: Jędrek Szcześniak 2c, mail: sabotazysta@gmail.com