Drodzy Maturzyści!

Wasz rok szkolny dobiega końca. W tych niecodziennych okolicznościach chcielibyśmy w imieniu Samorządu Uczniowskiego z całego serca Wam podziękować. Panująca pandemia koronawirusa uniemożliwia nam osobiste spotkanie, więc jesteśmy z tego powodu zmuszeni do uczynienia tego w formie innej niż zwykle.

Przede wszystkim dziękujemy Wam, że przez trzy lata tworzyliście społeczność naszego Liceum i aktywnie uczestniczyliście w życiu naszej Szkoły. Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominali lekcje, szkolne korytarze, jak również wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe, wydarzenia czy wyjazdy organizowane przez Staszica. 

Wierzymy, że wynieśliście z przygody w liceum więcej niż tylko czystą wiedzę - że dojrzeliście także jako ludzie oraz przeżyliście wiele niezapomnianych chwil. Z pewnością nawiązaliście tu wartościowe przyjaźnie i znajomości, które przypuszczamy, że zostaną z Wami na zawsze. 

Jesteśmy też ogromnie wdzięczni za pomoc, której chętnie udzielaliście nam, młodszym uczniom. Byliście i jesteście dla nas wsparciem i świetnymi kolegami, czego na pewno nie zapomnimy. Chodzenie z Wami na co dzień do szkoły było przyjemnością.

Niech koniec nauki w Liceum będzie dla Was początkiem czegoś nowego. Rozwijajcie dalej swoje pasje, spełniajcie marzenia i dążcie do obranych przez siebie celów. Gdziekolwiek planujecie swoje dalsze życie, nie zapominajcie o naszej szkole i o chwilach w niej spędzonych. Zaglądajcie do Staszica, kiedy tylko będziecie mieli ochotę.

W tym trudnym czasie życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, bo jest ono najważniejsze. Powodzenia na czekających Was maturach, a także w rekrutacji na wymarzone uczelnie. Trzymamy za Was mocno kciuki! 

Młodsi Koledzy i Koleżanki