Akcja szycia maseczek dla pracowników szpitala neurologiczno-psychiatrycznego w Tworkach trwa!

Dziękujemy wszystkim, którzy z sercem włączyli się w działania zainicjowane przez wrażliwych ludzi ze Staszica. Obecnie maseczki szyje i rozwozi 86 osób. Są wśród nich nasi uczniowie, absolwenci, nauczyciele i ich rodziny oraz przyjaciele. W sumie uszyliśmy i zawieźliśmy już ponad dwa tysiące masek.

Dyrekcja szpitala dziękuje nam serdecznie za okazaną pomoc i prosi o dalsze wsparcie. Planujemy zakup materiału i uszycie kolejnej partii maseczek dla 700 pracowników.

Chętni do włączenia się w akcję organizowaną przez Samorząd Uczniowski mogą nadal zgłaszać się do koordynatorów: Doroty Nosowskiej (nosowska@staszic.waw.pl) i Jana Pachulskiego (jan85@staszic.waw.pl); prosimy o podanie imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego i adresu, a w przypadku osób niepełnoletnich o dołączenie zgody rodziców. Dane nie są przekazywane osobom nieupoważnionym. Materiał bezpiecznie dostarczamy do wolontariuszy, a gotowe maseczki bezpiecznie od nich odbieramy. Można szyć maszynowo lub ręcznie.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji! Dziękujemy za dotychczasowe, ogromne wsparcie! Bez wrażliwości, zapału i pracowitości ludzi ze Staszica ta akcja nie udałaby się. Liczymy też na nowych wolontariuszy.

Samorząd Uczniowski i koordynatorzy