Jak ten czas szybko mija. Niedawno rozpoczynaliśmy rok szkolny, a tu już zbliża się koniec pierwszego semestru. W czasie tych kilku miesięcy zdążyło się wiele rzeczy wydarzyć, które na pewno wielu z nas pozostaną na długo w pamięci.
Pierwsze klasy zawarły nowe znajomości, odbyło się wiele interesujących wyjazdów, np. do Wilna czy Krakowa. Przez ten czas zdobyliśmy nowe umiejętności, pogłębiliśmy swoje zainteresowania. W tym semestrze mieliśmy możliwość uczestniczenia w uroczystościach odzyskania Niepodległości, Dnia Edukacji Narodowej czy prelekcji na temat uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej.
Pierwszy semestr dobiega końca. Większość ocen jest już wystawiona. Młodzież oczekuje teraz z niecierpliwością nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, by po krótkim odpoczynku z powrotem wrócić do pracy. Z tej okazji chciałam, w imieniu własnym i całej redakcji, złożyć wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom serdeczne życzenia bożonarodzeniowe, by narodzona w Betlejem Miłość znalazła miejsce w sercu każdego z nas, w rodzinie i bliźnich. Niech Nowy Rok rozwieje wszelkie wątpliwości, uciszy swary i przyniesie pokój, a wiara i nadzieja pozwolą patrzeć z optymizmem w nadchodzące dni 2012 roku.

Joanna Stelmachowska