W drugim półroczu roku szkolnego 2025/2026, w ramach kącika dziewiarskiego i krawieckiego, nasi wychowankowie – wolontariusze, kontynuowali pracę na rzecz schronisk dla zwierząt. Pracując systematycznie i z dużym zaangażowaniem, wykonaliśmy: 18 domków, 15 legowisk, 80 szarpaków, 14 maskotek i uszyliśmy 16 poduszek. Nasze dary przekazaliśmy do dwóch schronisk:
- Przytulisko w Głownie
- Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt (DIOZ).
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia darów.


