Przedmiot/ język Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa koła Termin zajęć (dzień tyg., godz.)
angielski Dorota Jabłońska Konsultacje maturalne wtorek 8 lekcja
Monika Sadowska Przygotowanie do matury ustnej ustalany indywidualnie z uczniem
biologia Beata Wanago-Wojtczak Konsultacje maturalne wtorek 16:00-18:00
Magdalena Wiśniewska Koło olimpijskie piątek 15:00-16:00
Beata Chludzińska Konsultacje z biologii wtorek i czwartek 15:00-16:00
chemia Wiesława Kimizuka Koło chemiczne obliczeniowe dla klas 1 czwartek 8 lekcja
Edyta Górecka Fakultety maturalne środa 15:00
Agnieszka Kuś Koło olimpijskie dla klasy 3F czwartek 15:00
Agnieszka Kuś Fakultety maturalne dla klasy 3F wtorek 14:00
Agnieszka Kuś Koło olimpijskie dla klasy 1D i 1E środa 15:00
Hubert Bednarski Koło olimpijskie teoretyczne średniozaawansowane wtorek 8 i 9 lekcja
debaty Agnieszka Świtalska, Karol Węglewski Koło debatanckie wtorek 16:30-18:00
etyka/filozofia Agnieszka Świtalska Olimpijskie koło filozoficzne piątek 8 lekcja
fizyka Włodzimierz Zielicz Koło olimpijskie dla klas 1A i 1B przesyłanie materiałów uczniom
Elżbieta Zawistowska Fakultet dla klasy 2B poniedziałek 8 lekcja
Elżbieta Zawistowska Fakultet klasa 3A wtorek 8 lekcja
Elżbieta Zawistowska Fakultet klasa 2A czwartek 8 lekcja
Joanna Bogdanowicz Konsultacje maturalne klasa 3F środa 8 lekcja
Joanna Bogdanowicz Koło teoretyczne dla klas starszych piątek 15:00-17:00
Leszek Gładczuk Konsultacje maturalne i zajecia z fizyki czwartek 15:00
Anna Rutkowska Przygotowanie do matury z fizyki poniedziałek 15:00
fizyka/ astronomia Joanna Bogdanowicz Astronomia - poziom zaawansowany poniedziałek 8 lekcja
Joanna Bogdanowicz, Szymon Cedrowski Astronomia - poziom początkujący środa 8-9 lekcja
Jacek Gębala Kółko olimpiady fizycznej dla klas 1 i 2 - teoria piątek 15:45
fotografia Jan Amborski Kółko fotograficzne środa 15:07
geografia Agata Markowska Fakultet maturalny wtorek 14:45
j. hiszpański Małgorzata Gawrzak Przygotowanie do matury - poziom rozszerzony termin ustalany indywidualnie z uczniem
informatyka Kamil Dębowski, Marek Sokołowski Poziom 4 (dla finalistów OI) środa
Stanisław Strzelecki Poziom 3 ustalane
Krzysztof Bartosik, Piotr Kepczyński, Maurycy Wojda Poziom 2 ustalane
Kacper Lewandowski Poziom 1 ustalane
Szymon Karpiński, Joanna Śmigielska Poziom 0 ustalane
Joanna Śmigielska Koło przygotowujące do matury ustalane
Dariusz Kowalski Grupa badawcza 2A środa
łacina Wiktor Buratyński Kółko języka łacińskiego wtorek i czwartek 8 i 9 lekcja
matematyka Zofia Wiśniewska Koło matematyczne dla klas 1 piątek 1 lekcja
Zofia Wiśniewska Koło matematyczne dla klas 2 środa 8 lekcja
Zofia Wiśniewska Fakultet maturalny czwartek 7 lekcja
Marek Pawłowski Kółko dla klas drugich poniedziałek 18:00
Wojciech Martys Kółko środa 17:00
Natalia Markiewicz Kółko matematyczne dla klas 1 (przyrodniczych) piątek 14:55-15:40 (co drugi tydzień)
Agnieszka Potocka Konsultacje dla klas 2D4 i 2E4 poniedziałek i środa 8 lekcja
niemiecki Monika Mazurek Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym czwartek 15:30
polski Halina Wojtala Konsultacje maturalne klasa 3E czwartek 6 lekcja
Halina Wojtala Konsultacje maturalne 3D środa 7 lekcja
Beata Danielak Konsultacje maturalne klasa 3B środa 6 lekcja
Beata Danielak Konsultacje maturalne klasa 3F poniedziałek 8 lekcja
Ewa Juszczak Koło literackie czwartek 15:00
Ewa Okulska-Chmielewska Koło humanistów czwartek 14:55-15:40
przedsiębiorczość Adam Zmysłowski Konsultacje z PP, Olimpiada Przedsiębiorczości, Ekonomiczne piątek 14:55-15:40