Szanowne Koleżanki i Koledzy! Absolwenci, Wychowankowie, Uczniowie XIV LO "Gottwalda/Staszica"!

Powstał pomysł gromadnego, szkolnego wyjścia do teatru Capitol na "Bajki robotów" wg Stanisława Lema. W teatrze został dla nas zarezerwowany termin 15 listopada, godzina 18:30.
Szczegóły dotyczące przedstawienia


W teatrze jest 350 miejsc. Do dziś (29.10.) około 300 osób wpłaciło już pieniądze za bilety. Prosimy o deklaracje. Wszyscy wychowankowie naszej Szkoły, a także uczniowie z rodzinami i przyjaciółmi są mile widziani.

Cena biletu - 45 zł, ale zbieramy po 55 zł, żeby można było zorganizować jakiś powitalny poczęstunek. Klub, przez który wchodzi się do teatru, będzie dla nas otwarty na półtorej godziny przed przedstawieniem, a po nim – do ostatniego gościa...

Jeśli zyskamy "nadwyżkę finansową", zostanie ona, po rozliczeniu, przekazana Stowarzyszeniu Wychowanków w celu dofinansowania Nagrody im. Jana Zydlera przeznaczonej dla absolwentów, którzy osiągnęli wybitne sukcesy w zakresie nauk ścisłych.

Wszelkich informacji na temat zakupu biletów udzielają Koleżanki: Krystyna Lipińska (tel. 0501446556) i Jolanta Dec (tel. 0601376575).

Z teatralnym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Wychowanków