CEMS Club Warszawa przy Szkole Głównej Handlowej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Young Manager!

Konkurs Young Manager skierowany jest do uczniów najlepszych liceów w Polsce zainteresowanych tematyką zarządzania, ekonomią oraz studiami na SGH. Projekt składa się z 2 etapów.

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia (piątek) po 7 lekcji (godz. 15) w sali 219.

Ambitnych, pełnych energii i przedsiębiorczych uczniów wszystkich roczników którzy nie obawiają się rywalizacji wśród 10 najlepszych liceów w Polsce proszę o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres YoungManager@student.sgh.waw.pl lub na nr 600526365.


I Etap: SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI CEMS CLUB

Na spotkaniu z przedstawicielami CEMS Clubu dowiecie się o studiach na SGH i prestiżowym programie studiów menedżerskich CEMS MIM! Zostaniecie także zaproszeni do rozwiązania w grupach ciekawego case study związanego z tematyką zarządzania.

II Etap: SPOTKANIE W SZKOLE GŁÓWNEJ HANDLOWEJ

Spośród osób biorących udział w spotkaniu wybrany zostanie czteroosobowy zespół, który w dniach 11-13 maja odwiedzi warszawską Giełdę, jedną z firm współpracujących z projektem oraz Szkołę Główną Handlową, gdzie stanie do konkursu z nagrodami polegającego na zmaganiu się z problemami zarządzania. Ponadto zespół będzie uczestniczył w ciekawych warsztatach i wykładach w SGH!