21 czerwca 2004 odbył się w naszej szkole Dzień Sportu.

Uczniowie uczestniczyli w takich konkurencjach jak: bieg z przeszkodami,turniej brydżowy, turniej tenisa stołowego, mecz siatkówki (nauczyciele vs. uczniowie) oraz mecz piłki nożnej dziewcząt.


10-osobowe reprezentacje klas (w skład których wchodził jeden pracownik szkoły) rywalizowały w biegu z przeszkodami.Najlepsze wyniki osiągnęły klasy 2F,2A,2D.

W turnieju brydżowym zwyciężyli Jan Betley i Piotr Butryn z 2B.Natomiast turniej tenisa stołowego wygrał Marcin Galas z 2D.

Wyniki z wyżej wymienionych konkurencji zapisywano w postaci punktów.Po ich podliczeniu okazało się, że klasa 2D jest najbardziej wysportowana.W nagrodę uczniowie 2D otrzymali od Dyrekcji bon na dodatkowy dzień wycieczki do zrealizowania w roku szkolnym 2004/05. Natomiast najbardziej wysportowanym nauczycielem okazał się p.prof.Martys.

Mecz siatkówki: nauczyciele vs. uczniowie zakończył się remisem 1:1.Mecz piłki nożnej dziewcząt: liceum vs. gimnazjum również zakończył sie wynikiem 1:1.

Imprezę zamknął finał rozgrywek szkolnych w siatkówkę, w którym 2F pokonała 2E oraz mecz o 3. miejsce,w którym 2D pokonała 2B.