Absolwenci XIV LO w Warszawie po raz 14. organizują Warsztaty Matematyczne, podczas których doskonale przygotujesz się do startu w Olimpiadzie Matematycznej.

Warsztaty odbędą się w terminie 15.09-22.09 w schronisku młodzieżowym w Chęcinach, woj. świętokrzyskie. Wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej matematycznej wiedzy i umiejętności zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższą środę, 4. września, które odbędzie się w sali 117 po 6. i 7. godzinie lekcyjnej. Szczególne zaproszenie kierujemy do uczniów klas pierwszych, którzy jeszcze nie mieli szansy na wzięcie udziału w warsztatach.

Uwaga!
W związku z corocznym dużym zainteresowaniem warsztatami organizowany jest test kwalifikacyjny. Uczniowie klas pierwszych będą rozwiązywali inne zadania niż uczniowie starsi. Obowiązuje rejestracja na test, wszyscy chętni proszeni są o wpisanie swojego imienia, nazwiska i klasy do specjalnego zeszytu znajdującego się w sekretariacie do piątku (6.09) włącznie. Test odbędzie się w piątek (9.09), o godzinie 15:00 i potrwa trzy godziny.