godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Aktualności z Września 2006

21 September 2006

Nowy plan lekcji

Zamieszczamy dziś plan lekcji na rok szkolny 2006/2007. Za opóźnienie w publikacji planu wszystkich zainteresowanych przepraszamy. Mamy nadzieję, iż nie spowodowało to znaczących utrudnień. W razie zauważenia w planie jakichkolwiek błędów bądź informacji nieaktualnych, prosimy o kontakt: webmaster@staszic.waw.pl


18 September 2006

II Salon Creative Commons Polska

W dniu 23 września (sobota) o godzinie 17:00 w auli VII w gmachu głównym SGH przy al. Niepodległości 162 w Warszawie odbędą się obchody piątej rocznicy powstania polskiej edycji Wikipedii. Impreza jest organizowana przez Stowarzyszenie Wikimedia Polska i Creative Commons Polska. Obchody rozpocznie spotkanie z Jimmym Walesem, założycielem światowej Wikipedii i prezesem Fundacji Wikimedia. W trakcie spotkania wygłosi on wykład na temat Wikipedii i odpowie na pytania uczestników.


Salony Creative Commons Polska są organizowane we współpracy z Państwowym Wydawnictwem Audiowizualnym w ramach projektu "Kultura 2.0", którego najważniejszą częścią będzie odbywająca się w dniach 6-7 grudnia 2006 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie konferencja "Kultura 2.0. Media-sztuka-dziedzictwo. Cyfrowy wymiar przyszłości".
6 September 2006

Fundusz Stypendialny XIV LO

Mamy przyjemność poinformować, że w bieżącym roku szkolnym zaczyna swą działalność Fundacja "Fundusz Stypendialny XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Warszawie". Celem fundacji jest finansowe wspomaganie rozwoju talentów uzdolnionych uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Poniżej zamieszczamy regulamin przyznawania stypendiów oraz odpowiednie formularze.