Każdy nauczyciel posiada adres email:

l.p. Nauczyciel Przedmiot
1 Amborski Jan koło fotograficzne
2 Banasik Jacek wychowanie fizyczne
3 Bartol Wiktor analiza matematyczna
4 Bechler Małgorzata edukacja dla bezpieczeństwa
5 Bednarczuk Jerzy geometria
6 Buratyński Wiktor koło j. łacińskiego
7 Capała Nina bibliotekarz multimedialny
8 Chludzińska Beata wychowanie do życia w rodzinie
9 Cuglewska-Ciaś Anna j. polski
10 Dacko Jolanta pedagog
11 Drogoń Jolanta fizyka
12 Dybicz Piotr koło brydża sportowego
13 Dzwonowska Urszula informatyka
14 Gajkowska-Wojtala Halina j. polski
15 Gawrzak Małgorzata j. hiszpański
16 Gładczuk Leszek fizyka
17 Gnojek Maria koło wioślarskie
18 Godzisz - Piluś Barbara wiedza o kulturze
19 Guzek Agnieszka j.angielski
20 Idycka Anna edukacja dla bezpieczeństwa/ bibliotekarz
21 Kałamajska Agnieszka analiza matematyczna
22 Kimizuka Wiesława chemia
23 Konarski Jerzy analiza matematyczna
24 Korzec Henryka matematyka
25 Kowalczyk Agnieszka j. niemiecki
26 Królikowska Ewa historia/wiedza o społeczeństwie
27 Kułagowska Anna j. niemiecki
28 Kuś Agnieszka wicedyrektor/chemia
29 Kutnicka Grażyna j. angielski
30 Lann vel Lace Małgorzata wychowanie fizyczne
31 Leszczuk Michał wychowanie fizyczne
32 Lewkowicz Regina dyrektor/biologia
33 Łochowski Wiesław geografia
34 Macias Ewa j. polski
35 Martys Wojciech matematyka, geometria
36 Męcel Arkadiusz geometria
37 Michalska Katarzyna psycholog
38 Mikos Liliana chemia
39 Moryc Magdalena j.angielski
40 Noszczak Hanna wychowanie fizyczne
41 Nowak Andrzej j. polski
42 Parvarizadeh-Jaworska Marlena bibliotekarz.
43 Pałuba Waldemar analiza matematyczna
44 ks. Petryka Szymon religia
45 Pluta Małgorzata j. niemiecki
46 Pompe Waldemar matematyka
47 Potocki Janusz j.angielski/administrator dziennika
48 Przytuła Natalia matematyka
49 s.Purska Katarzyna religia
50 Radzicki Wojciech wychowanie fizyczne
51 Sadowska Monika j.angielski
52 Sidz Leszek ananliza matematyczna, geometria
53 Siwczyk Agnieszka j. niemiecki
54 Spiechowicz Justyna bibliotekarz
55 Stachera Hanna informatyka
56 Stachowski Edward rachunek prawdopodobieństwa
57 Staniewicz Paweł religia
58 Stasiak Robert fizyka
59 Śmigielska Joanna informatyka
60 Świtalska Agnieszka etyka
61 Uss Jadwiga matematyka
62 Wanago-Wojtczak Beata biologia/wdż
63 Ważna Maria j. polski
64 Zawistowska Elżbieta fizyka
65 Zielicz Włodzimierz fizyka
66 Zimnoch Jolanta historia/wiedza o społeczeństwie
67 Zmysłowski Adam podstawy przedsiębiorczości
Obozy
Linki

Projekt Comenius