16 czerwca 2017

Sukces Ligi Debatanckiej

Z dumą informujemy, że nasza szkolna reprezentacja zakwalifikowała się do półfinałów Warszawskiej Ligi Debatanckiej. Po zwycięskiej debacie ćwierćfinałowej, w której naszej drużynie w składzie:
Antoni Janowski 1a
Grzegorz Gruza 1a
Ola Dagil 2f
Karol Sajnok 2b
udało się obronić tezę "W Polsce powinno się wprowadzić Bezwarunkowy Dochód Podstawowy", w półfinale spotkamy się z reprezentacją Liceum im. T. Czackiego. Obie drużyny zmierzą się z tezą: "Stany Zjednoczone nie powinny odgrywać roli światowego policjanta". Debata odbędzie się w dn. 21 czerwca w Szkole Głównej Handlowej. Więcej informacji można znaleźć na fanpage'u Warszawskiej Ligi Debatanckiej na Facebooku.
Trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentację i zapraszamy do kibicowania!

13 czerwca 2017

Staszic pod żaglami

Ostatni weekend (9-12 czerwca) spędziliśmy na Jezioraku, na naszym corocznym czterodniowym rejsie żeglarskim. Był to przedsmak wakacyjnych przygód, czas przyjemnie spędzony w szkolnym koleżeńskim gronie. Zdjęcia_1       Zdjęcia_2 

Więcej

7 czerwca 2017

Podsumowanie XIV Edycji Dnia Przedsiębiorczości

24-28 kwietnia uczniowie naszego liceum uczestniczyli w XIV edycji Dnia Przedsiębiorczości. Projekt był adresowany do uczniów klas 1-3 liceum. W programie wzięło udział 30 uczniów naszej szkoły.

W ramach Dnia Przedsiębiorczości uczniowie odbyli jednodniową praktykę na określonym stanowisku w wybranej przez siebie firmie/instytucji pod nadzorem wyznaczonego opiekuna.

Więcej

Obozy
Linki

Projekt Comenius